Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils skolās un bērnudārzos - siltas telpas un modernas mēbeles Izglītības ziņas

1127

Ar jaunā mācību gada sākumu pilsētas bērnudārzu audzēkņus un skolēnus sagaidīs patīkami pārsteigumi - viņi varēs mācīties atjaunotās un labiekārtotās telpās. 15.jūlijā izglītības iestādes apmeklēja Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dušinskis, kurš apsekoja 13.vidusskolu un 28. bērnudārzu, kuros notika patīkamas pārmaiņas.

13. vidusskolā tika izremontēta un nodota ekspluatācijā aktu zāle, kurā jau kopš remontdarbu sākuma konstatēti grīdas un sienu konstrukciju bojājumi. Pēc rūpīgas tehniskās pārbaudes šī ēkas daļa bija nostiprināta un renovācija turpinājās. Tagad šī telpa ir ne tikai droša, bet arī skaista un ērta, jo tajā uzklāta parketa grīda, izveidota skatuve un laba ventilācija. Turklāt 13. vidusskolā mācību vides uzlabošanas projekta ietvaros katrai klasei tika iegādātas jaunas ergonomiskas mēbeles un cits aprīkojums. Notika arī sienu izlīdzināšana un krāsošana,  pārdomāts dizains, nomainītas visas durvis, radiatori un siltināšanas elementi.

Vēl lielākas pārmaiņas ir notikušās 28. pirmsskolas izglītības iestāde, kur ir pabeigts liels energoefektivitātes projekts. Šeit tika nosiltināta fasāde, pagrabs un jumts, rekonstruētas apkures un ventilācijas sistēmas, un nomainīts apgaismojums uz LED lampām. Izbūvēta mūsdienīga virtuve un veļas mazgātava. Dokumenti objekta nodošanai ekspluatācijā jau ir iesniegti Būvniecības valsts kontroles birojā. Bērnudārzs vēl gaida jaunu mēbeļu piegādi, bet jau tagad tas spēj patīkami pārsteigt darbiniekus, kuri strādās pilnīgi jaunos, ērtos apstākļos. 

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: