Šobrīd Daugavpilī

DAUGAVPILĪ NORISINĀSIES KONFERENCE JAUNIEŠIEM “LEVEL UP 3.0” Izglītības ziņas

202
DAUGAVPILĪ NORISINĀSIES KONFERENCE JAUNIEŠIEM “LEVEL UP 3.0”

Šī gada 2. novembrī Daugavpilī norisināsies konference jauniešiem "Level up 3.0", pulcinot Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) dalībniekus vecumā no 17 līdz 20 gadiem no Daugavpils pilsētas skolām un citus interesentus.

Konferences ietvaros ar savu pieredzi dalīsies arī SMU Safe&Stable komanda, ko savulaik izveidoja Valmieras tehnikuma 2. un 3. kursa skolēni - Ēriks Eduards Lapsa un Georgs Krops. Šī komanda 2017./2018. mācību gada laikā kļuva par labāko Latvijas SMU uzņēmumu un pārstāvēja valsti Junior Achievement Europe 29. starptautiskajā SMU Eiropas finālā. Tur viņu ideja – spieķi cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kas darbojas uz sensoru pamata – ieguva plašu atzinību, saņemot prestižāko no simpātiju balvām – FedEx Access Award. Šī būs lieliska iespēja Daugavpils pilsētas skolēniem izjautāt Safe&Stable komandu par pieredzēto un to, kā attīstīt no SMU reālu uzņēmumu. Līdz ar SMU komandu konferencē piedalīsies divas skolotājas Ilze Kobiaka un Agita Šamšele, kas jauniešiem ir bijuši padomdevēji un mentori šajā laikā. Šī būs arī lieliska iespēja Daugavpils skolotājiem aprunāties neformālākā gaisotnē par to, kā visefektīvāk palīdzēt skolēniem, kas ir gatavi veidot skolēnu mācību uzņēmumus.

Tā kā arī konferences mērķis ir sniegt atbalstu topošajiem uzņēmējiem, tad table speeding diskusiju laikā ar pilsētas pieredzējušajiem uzņēmējiem – SIA “ADStreem” pārstāvi Aļonu Rasčevsku, SIA “Regula Baltija” pārstāvi Vitāliju Voitkeviču, SIA “KMK Auto” pārstāvi Ruslanu Kovaļovu, “Projektēšanas biroja “Austrumi”” pārstāvi Ivo Dembovski, SIA “Sencis” pārstāvi Mihailu Šlujevu un SIA “ROLS” pārstāvi Alekseju Homutininu – skolēni varēs pārrunāt sava topošā produkta vai pakalpojuma iespējas konkurētspējas paaugstināšanai un saņemt citus vērtīgus padomus, lai veiksmīgāk iesaistītos SMU programmā un aktivitātēs.

 

Konference “LEVEL UP 3.0” norisināsies 2018. gada 2. novembrī no plkst. 13:00 līdz 16:00 viesnīcas “Park Hotel Latgola” Lobby bārā.

 

Konferences programma:

 

13:00 - 13:10 Konferences atklāšana

13:10 - 14:10 SMU Safe&Stable prezentācija

14:10 - 14:30 Kafijas pauze

14:30 - 14:40 Iepazīšanās ar mentoriem – uzņēmējiem

14:40 – 15:40 Table speeding diskusija (SMU dalībnieku un mentoru diskusijas par idejas, produkta vai pakalpojuma dzīvotspēju)

15:40 – 16:00 Kopsavilkums par diskusiju, ieteikumi no mentoriem

 

Konferences organizēšanu atbalsta Daugavpils pilsētas dome, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un viesnīca „Park Hotel Latgola”.

 

Par JCI Latvia

JCI (Junior Chamber International) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs, apvienojot vairāk nekā 200 000 aktīvu biedru vecumā no 18 līdz 40 gadiem. JCI Latvia ir šīs biedrības pārstāvniecība Latvijā. Organizācijas misija ir nodrošināt attīstības iespējas, kas iedvesmo jaunus cilvēkus radīt pozitīvas pārmaiņas. Pašreiz JCI Latvia apvienojušās deviņas nodaļas. JCI Latgale nodaļa ir izveidota 2013. gada 21. februārī, un, lai gan darbojas Daugavpilī, kopā pulcina aktīvus Latgales reģiona iedzīvotājus, pārstāvot kā esošos, tā topošos uzņēmējus, rosinot pozitīvas pārmaiņas Latgalē.