Šobrīd Daugavpilī

Bērnudārzus Daugavpilī apmeklē 12% no audzēkņu kopskaita Izglītības ziņas

252
Bērnudārzus Daugavpilī apmeklē 12% no audzēkņu kopskaita

Daugavpils pirmsskolas izglītības iestādes joprojām turpina strādāt – tās sniedz iespēju atstāt bērnus bērnudārzā, ja vecāki nevar pieskatīt viņus mājās un ir iesnieguši izziņu par savu neseno pārvietošanos (vai ir bijuši ceļojumi uz valstīm, kuras nopietni skārusi COVID-19 ).

Šodien, 18. martā, Daugavpils bērnudārzus apmeklē 553 bērni jeb 12% no pirmsskolas vecuma bērnu kopskaita. Uz ārkartas situācijas laiku slēgtas jau 6 pirmsskolas izglītības iestādes, ieskaitot  28. bērnudārzu, kur notiek remontdarbi. Bērnu grupas no slēgtiem bērnudārziem, kuros ievērojami samazinājies apmeklējums (mazāk par 10 bērniem), tika novirzītas uz citām iestādēm. Pašlaik tiek izskatīts jautājums par vēl 5 bērnudārzu pagaidu slēgšanu.

Uzrunājot vecākus, Daugavpils Izglītības pārvalde informē: ja šobrīd jūsu bērni neapmeklē bērnudārzu, bet tāda nepieciešamība parādīsies, jums obligāti vispirms jāsazinās ar bērnudārza vadītāju, lai noskaidrotu situāciju. Sakarā ar grupu pārvietošanu, jūsu bērns īslaicīgi var tikt ievietots citā pirmsskolas izglītības iestādē.

Daugavpils bērnudārzu kontaktu saraksts.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.