Šobrīd Daugavpilī

Domē sveica Trīszvaigžņu ordeņa kavalierus Regīnu Osmani un Alekseju Žilko Domes ziņas

32
Domē sveica Trīszvaigžņu ordeņa kavalierus Regīnu Osmani un Alekseju Žilko

Pirms Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas, 3. maijā Rīgā tika pasniegti valsts apbalvojumi. Par nopelniem Latvijas labā Trīszvaigžņu ordeni- 3. šķiru Valsts prezidents Valdis Zatlers pasniedza Latvijas vecticībnieku kopienas vadītājam, Daugavpils vecticībnieku draudzes mācītājam, Goda daugavpilietim Aleksejam Žilko un Trīszvaigžņu ordeni- 5. šķiru- Latviešu kultūras centra vadītājai Regīnai Osmanei.

 

Daugavpils pilsētas domē Regīnu Osmani un Alekseju Žilko sveica Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova, 1. vietnieks Vitālijs Azarevičs, Kultūras pārvaldes vadītāja Eleonora Kleščinska, Sociālo lietu pārvaldes vadītājas p.i. Svetlana Gavrilova.

Žanna Kulakova uzsvēra, ka pilsētai tas ir liels gods. “ Mums ir liels lepnums par jūsu panākumiem un augsto Jūsu darba novērtējumu. Paldies par to, ka ar savu darbu slavējat arī pilsētas vārdu”, sveicot teica Domes priekšsēdētāja.

Ordeņa kavalieriem tika teikts liels paldies par aktīvo sabiedrisko dzīvi, par patriotismu un nozīmīgo veikumu.

Apbalvojumu pasniegšanas ceremonijas aculieciniece Eleonora Kleščinska pastāstīja, ka liels aizkustinājums bija arī  tas, ka Rīgā ceremonijas muzikālo pusi nodrošināja tieši Daugavpils mūziķi.

Apsveikt R. Osmani un A. Žilko bija ieradušies arī diplomāti- Krievijas ģenerālkonsulāta konsuls Daugavpilī Nikolajs Vihļajevs un Baltkrievijas ģenerālkonsulāta konsuls Daugavpilī Viktors Geisiks.

 

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.