Šobrīd Daugavpilī

Krievijas vēstnieks Daugavpils Domē apsprieda turpmākās sadarbības iespējas Pašvaldības ziņas

95

5. maijā Daugavpilī darba vizītē ieradās Krievijas Federācijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs. Viņš tikās ar Daugavpils Domes priekšsēdētāju Žannu Kulakovu. Tikšanās laikā notika sarunas par pilsētas attīstības projektiem, par 7.-9. maija pasākumu organizēšanu Daugavpilī un par turpmākās sadarbības iespējām.

Sarunā piedalījās arī Krievijas Federācijas konsuls Daugavpilī Nikolajs Vihļajevs.

 

Žanna Kulakova vēstnieku informēja par situāciju pilsētā, par projektiem, ko īsteno pašvaldība, par aktivitātēm cietoksnī un Daugavpils lidostas projekta virzību. Domes priekšsēdētāja pastāstīja par Daugavpils un Pleskavas sadarbību lidostas projektā, kas paredz piebraucamo ceļu rekonstrukciju uz Daugavpils lidlauku, bet ir nepieciešams Krievijas valdības akcepts, lai šis projekts virzītos tālāk.  Aleksandrs Vešņakovs solīja palīdzību šī jautājuma atrisināšanā.

Sarunas laikā ar Domes priekšsēdētāju tika runāts arī par 7.-9. maija pasākumiem Daugavpilī, par organizatoriskiem jautājumiem. Aleksandrs Vešņakovs izteica pateicību Daugavpils Domes priekšsēdētājai Žannai Kulakovai par pretimnākšanu šo svētku organizēšanā.

Pēc tikšanās Daugavpils Domē Aleksandrs Vešņakovs un Žanna Kulakova devās uz Daugavpils Universitāti, kur profesoram Arkādijam Ņeminuščijam Krievijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs pasniedza Krievijas Kultūras ministrijas medaļu par krievu valodas un kultūras kopšanu.

 

Informāciju sagatavoja Daugavpils Domes preses sekretāre Līga Korsaka.