Šobrīd Daugavpilī

PEDAGOGI UN SOCIĀLĀ DIENESTA DARBINIEKI SAŅEMS VESELĪBAS APDROŠINĀŠANAS POLISES Domes ziņas

755

Sakarā ar Сovid-19 izplatību, Daugavpils pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu nodrošināt veselības apdrošināšanas polises visiem pedagogiem, kā arī Sociālā dienesta darbiniekiem, kuri ikdienā tieši kontaktējas ar klientiem.

Iniciatīva atbalstīt pedagogus grūtajos laikos, kas saslimšanas riskam klāt nāk arī pienākums nemitīgi pārstrādāt darba metodes un ātri reaģēt uz mainīgo situāciju, no Domes vadības nāca vēl septembra sākumā. Rezultātā nolēma veikt iepirkumu, kas paredz polišu iegādi gan vispārizglītojošo, gan pirmsskolas, gan interešu izglītības pedagogiem.

Riska grupā ir arī Sociālā dienesta darbinieki, kuri pieņem iedzīvotājus un tieši kontaktējas ar klientiem. Lai uzlabotu medicīnas pakalpojumu pieejamību, bija nolemts piešķirt veselības apdrošināšanas polises arī viņiem. Sociālās palīdzības nodaļas darbinieki (Klientu apkalpošanas centrā Lāčplēša iela 39, pieņemšanas punktos Vienības ielā 8, Liepājas,4 un Šaurā ielā 28), kas pieņem iesniegumus, sniedz konsultācijas un veic apsekošanu dzīvesvietās, dienā vidēji kontaktē ar aptuveni 250 klientiem. Administrācijas darbinieki un Sociālo pakalpojumu nodaļas darbinieki (sociālā darba organizācijas sektoros Vienības ielā 8, Dienas centros Liepājas ielā 4 un Arhitektu ielā 21, Mājās aprūpes birojā, Sociālajā un Nakts patversmēs, Sociālajā mājā un Ģimenes atbalsta centrā/Grupu dzīvokļos) katru dienu kontaktējas ar aptuveni 540 klientiem.

Pašlaik tiek gatavota dokumentācija iepirkuma veikšanai. Paredzēts, ka polises sāks darboties no 2021. gada 1.janvāra.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.