Šobrīd Daugavpilī

Domē sveica mazo daugavpilieti ar uzvaru starptautiskā saziņas prasmju konkursā Domes ziņas

703
Domē sveica mazo daugavpilieti ar uzvaru starptautiskā saziņas prasmju konkursā

Uzņēmums FasTracKids ik gadu rīko runas konkursu bērniem. 2018. gada konkursā mazuļu grupā uzvarēja Daugavpils Bērnu un jauniešu interešu izglītības iestādes “Saules stariņi” audzēknis Markuss Ževčuks. Viņam ir 4 gadi. Bērni konkursam iesniedza vēstījumu “ Ko man nozīmē FasTracKids?” dzimtajā valodā. Konkursa mērķis ir attīstīt bērnu komunikācijas un prezentācijas prasmes. Konkursā piedalījās 40 Latvijas bērni.

Markuss ar mammu bija uzaicināts uz Daugavpils Domi, kur svinīgā atmosfērā Markusam pasniedza konkursa balvu un Daugavpils Domes Pateicības rakstu, apbalvojumus saņēma arī centra “Saules stariņi” pedagogi.

FasTracKids Latvija valdes priekšsēdētājs Eduards Filipovs pateicās FasTracKids programmas vēstnešiem Daugavpilī centram “Saules stariņi”. Viņš ir gandarīts par rezultātu un mazā Markusa neatlaidību un talantu. Viņš uzsvēra, ka pats svarīgākais ir atrast talantus  un šīs prasmes tālāk attīstīt.

Markusa skolotāja Natālija Ganasa pastāstīja, ka ar Markusu ir viegli strādāt, viņam patīk eksperimentēt, Markuss ir ļoti zinātkārs, centīgs un pacietīgs.

Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs pateicās Markusa ģimenei, jo bez ģimenes atbalsta un neatlaidības nebūtu tik spožu rezultātu. Viņš vēlēja Markusam tālāku pilnveidošanos un jaunus sasniegumus.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.