Šobrīd Daugavpilī

DDzKSU turpina attīstīt savus digitālos pakalpojumus Domes ziņas

534

Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums turpina attīstīt savus digitālos pakalpojumus klientu ērtībai. Par to liecina pastāvīgs lietotāju skaita pieaugums elektroniskajā sistēmā mans.ddzksu.lv, attālināto reģistrāciju iespēja rindās ar speciālām mobilām aplikācijām, ka arī atsevišķas DDzKSU mobilās aplikācijas izveide, kurai piemitīs visdažādākās noderīgas funkcijas.

Pēc uzņēmuma datiem, pēdējo pusotru gadu laikā tiešsaistes sistēmas mans.ddzksu.lv lietotāju skaits ir pieaudzis no 3900 līdz 11600 cilvēkiem. Vienlaikus papīra rēķinu skaits šajā periodā samazinājies no 27 700 līdz 16 700 vienībām, tas ir, par 10 000 pasta ziņojumu mazāk. Šī tendence liecina par elektronisko prasmju straujo pieaugumu Daugavpils iedzīvotāju vidū. Pavisam nesen šajā sistēmā paradījās iespēja piekļūt pie visiem iedzīvotāju sapulču protokoliem kopš 2012. gada. Turklāt tagad DDzKSU gatavojas palaist īpašu mobilo aplikāciju Android ierīcēm - pirmo šāda tipa lietotni Latvijā.

DDzKSU cenšas sekot līdzi laikam un arī samazināt rindas savās nodaļās. Lai to izdarītu, uzņēmuma klienti var izmantot mobilās aplikācijas ar «elektroniskās rindas» funkciju, kuras ievērojami atvieglo nākšanu uz instancēm darba jautājumu risināšanai.

Informācija par DDzKSU aplikācijas pabeigšanu tiks publicēta uzņēmuma mājas lapā www.ddzksu.lv. Pašu programmu būs iespējams bezmaksas lejupielādēt no Play Market (Google Play) online-veikala.

Sižetu sagatavoja Daugavpils domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: