Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras suvenīru produkcija kļūs pieejamāka Domes ziņas

170
Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras suvenīru produkcija kļūs pieejamāka

2020. gada 19. novembrī Daugavpils pilsētas domes deputāti apstiprināja grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos, kas nosaka Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras uzcenojumu par suvenīru produkciju.

Saskaņā ar grozījumiem, suvenīru produkcijas pārdošanas uzcenojuma likme sastādīs 12%, nevis 30%, kā tas bija iepriekš. Plānots, ka suvenīru cenu samazinājums palielinās pārdošanas apjomu, kas, savukārt, palīdzēs Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūrai popularizēt pilsētu vēl veiksmīgāk.

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra veic suvenīru produkcijas pārdošanu trijās vietās: Daugavpils Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 22a), ekspozīcijā “Šmakovkas muzejs” (Rīgas ielā 22a) un Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā (Nikolaja ielā 5). Apmeklētājiem tiek piedāvāts plašs pakalpojumu klāsts, sākot ar suvenīru iegādi līdz interesējošas tūrisma informācijas saņemšanai un ekskursiju rezervēšanai.

 

Informācija:

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra

Tālr. +371 65422818, +371 26444810

E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel