Skolēnus aicina “Skaistā vasara bibliotēkā” Kultūras ziņas

146
Skolēnus aicina “Skaistā vasara bibliotēkā”

Daugavpils publiskās bibliotēkas aicina skolas vecuma bērnus aizraujoši un saturīgi pavadīt brīvo laiku, piedaloties lasītveicināšanas programmā “Skaistā vasara bibliotēkā”. Programmas ietvaros tiek piedāvātas saistošas, izzinošas un izglītojošas nodarbības individuāliem dalībniekiem.

Visus trīs vasaras brīvlaika mēnešus, sākot no 6.jūnija, ceturtdienās no plkst. 11.00 Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiālēs skolēniem tiks piedāvātas īpaši veidotas nodarbības – literāri pasākumi un novadpētniecības stundas, radošas darbnīcas un konkursi, galda spēļu turnīri un rotaļas brīvā dabā, stafetes, zibakcijas, draugu lokā tiks atzīmēti svētki un organizēti citi saistoši pasākumi.

22. augustā katrā bibliotēkā tiks rīkots noslēguma pasākums, lai atskatītos uz kopīgi piedzīvoto un pasniegtu balvas aktīvākajiem lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” dalībniekiem.

Programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” ietvaros virkne aktuālu, tematisku pasākumu tiek piedāvāts arī bērnu vasaras nometņu grupām.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālā bibliotēka
tālr.: (+371) 654 76345
www.lcb.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!