Šobrīd Daugavpilī

Inovāciju centrs aicina uz Radošajām darbnīcām Kultūras ziņas

151
Inovāciju centrs aicina uz Radošajām darbnīcām

Daugavpils Inovāciju centrs aicina 7-12 gadus vecus bērnus piedalīties Radošajās darbnīcās.
Pieteikšanās ir obligāta, vismaz 3 dienas pirms darbnīcas norises dienas. Vietu skaits ir ierobežots. Darbnīcas cena – 5 EUR par personu. Pieteikšanās, zvanot – 29411895.

23.09., plkst. 11:00 - Neparastā dizaina grāmatzīme
Vecums: 7-10 gadi
Grāmatzīme ir svarīgs atribūts jebkura skolēna un lasītāja dzīvē. Darbnīcas laikā katram būs iespēja izveidot ekskluzīvu un personificētu grāmatzīmi. Tā kalpos ne tikai kā grāmatzīme, bet arī stilīgs aksesuārs grāmatai. Strādāsim ar dabas materiāliem un krāsām.

21.10., plkst. 11:00 - Maisiņa otrā dzīve
Vecums: 9-12 gadi
Platsmasa ir atvieglojusi mūsu ikdienas dzīvi, bet arī problēma - plastmasas izstrādājumi pilnīgi neizzūd. Līdz ar to cilvēkam būtu jādomā kā pārstrādāt vai otrreizēji izmantot plastmasas izstrādājumus. Darbnīcas laikā izveidosim no polietilēna maisiņiem jaunus dizaina aksesuārus, kurus varēs lietderīgi izmantot ikdienā. Darbnīcā darbosimies ar gludekli.

25.11., plkst. 11:00 - Sapņu ķērājs
Vecums: 8-11 gadi
Labs miegs ir laba dzīve! Aicinām bērnus izgatavot savu sapņu ķērāju, jo tie sargā miegu, ļaujot tikai pozitīviem sapņiem iekļūt guļošā cilvēka zemapziņā.

16.12., plkst. 11:00 - Kalendārs
Vecums: 8-12 gadi
Lai vieglāk varētu izsekot dažādiem notikumiem, cilvēki ir izveidojuši kalendāru. Paša veidotā kalendārā lieliski var izpaust savu radošumu un individualitāti, un radīt ļoti īpašu dāvanu. Darbnīcas laikā, izmantojot dabas materiālus un krāsas, izveidosim jaunā 2024. gada kalendāru!

 

Daugavpils Inovāciju centrs
Tālrn. 29411895
www.facebook.com/daugavpilsinnovationcenter
dic.daugavpils.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!