Šobrīd Daugavpilī

18. novembrī “Inženieru arsenālā” akcijas cena Kultūras ziņas

232
18. novembrī “Inženieru arsenālā” akcijas cena

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus Latvijas 105. dzimšanas dienā, 18. novembrī, apmeklēt Latgalē lielāko un daudzveidīgāko tehnikas ekspozīciju par akcijas cenu.

Sestdien, 18. novembrī, ieejas biļete Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrā “Inženieru arsenāls” pieaugušajiem izmaksās tikai 5,00 eiro, bet ekskursija gida pavadībā 6,00 eiro. Rezervēt laiku ekskursijai var savlaicīgi, zvanot pa tālruni 28033133.

Jāatzīmē, ka akcija attiecas tikai uz standarta biļetes cenu pieaugušajiem. Skolēniem, studentiem un pensionāriem ieejas cena paliek nemainīga – 5,00 eiro. Grupām sākot no 10 personām biļetes cena paliek nemainīga – 5,00 eiro pieaugušajiem un 3,00 eiro skolēniem, studentiem un pensionāriem.

“Inženieru arsenāla” speciālisti atgādina, ka bezmaksas apmeklējums pieejams bērniem līdz 6 gadu vecumam, ilgstošās sociālās aprūpes institūciju audzēkņiem, personām ar 1. un 2. grupas invaliditāti un vienai personai kas to pavada, Latvijas muzeju darbiniekiem, ICOM, ICOMOS un IATM biedriem, preses pārstāvjiem un grupas vadītajam vai pedagogam. Savukārt izglītības iestāžu grupām ir iespēja apmeklēt “Inženieru arsenālu” valsts apmaksātas programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.  

“Inženieru arsenāla” darbalaiks Valsts svētkos:

  1. novembrī: 10.00 - 18.00
  2. novembrī: 10.00 - 19.00
  3. novembrī: 10.00 - 19.00
  4. novembrī: brīvdiena

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” ir unikāla tehnikas, dizaina un kultūras platforma vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī, kur iekārtota Latgalē plašākā retro tehnikas un industriālā dizaina ekspozīcija. Pati ēka pēc platības ir viena no lielākajām Daugavpils cietoksnī, kā arī viena no garākajām vēsturiskajām ēkām visā Latgalē – 230 metri. Tā celta laika posmā no 1840. – 1845. gadam, un ir pēdējā no vairākām arhitekta Aleksandra Štauberta projektētajām ēkām cietoksnī. Milzīgajā ēkā atrādās kalēja smēde, dažādas darbnīcas un noliktavas. Padomju gados telpas tika izmantotas aviācijas skolas vajadzībām. Savukārt mūsdienās “Inženieru arsenāls” atdzimis kā jauns un aizraujošs tūrisma objekts Daugavpilī.

Ekskursiju pieteikšana un papildu informācija zvanot pa  tālruni (+371) 28033133 vai rakstot uz e-pastu inzenieruarsenals@daugavpils.lv.

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!