Viesos ar 3:1 pieveicām Lietuvas bronzas ieguvēju Sporta ziņas

226
Viesos ar 3:1 pieveicām Lietuvas bronzas ieguvēju

Sestdien Lietuvas galvaspilsētā Viļņā BFC Daugavpils futbolisti ar 3:1 pārbaudes cīņā pieveica pagājušā gada valsts bronzas ieguvēju “Riteriai”. Divus vārtus komandas labā guva Ofors Činonso, bet divus pievienoja Kirils Makejevs.

Daugavpils spēli iesāka ļoti aktīvi. Jau pašā spēles ievadā bumbu vārtos pēc Ofora piespēles ieraidīja Raivis Ķiršs, tomēr aizmugures dēļ vārti netika ieskaitīti. Neskatoties uz to, jau pēc pāris minūtēm rezultāts tika atklāts, kad pēc lieliskas Ofora piespēles izgājienā viens pret vienu vārtus guva Kirils Makejevs. Vēl pēc piecām minūtēm pēc Vugara Askerova piespēles eleganti soda laukumā pretinieku apspēlēja Ofors, panākot jau 2:0. Puslaika turpinājumā mūsu komandai bija vēl vairākas labas iespējas, kuras gan palika neizmantotas.

Otro puslaiku Daugavpils iesāka ar trešajiem vārtiem, kad pēc Makejeva izpildītā stūra sitiena kļūdījās lietuviešu vārtsargs. “Riteriai” nepalika atbildi parādā un no vārtu priekšas atjaunoja divu vārtu deficītu – 1:3. Spēles turpinājumā labas iespējas gūt vārtus bija abām komandām, bet rezultāts tā arī vairs nemainījās.

BFC Daugavpils sastāvs: Pārbaudāmais spēlētājs, Iļjins, Miterevs, pārbaudāmais spēlētājs, Litvinskis, Ivanovs, Idovu, Makejevs, Ķiršs, Ofors, Askerovs.

Uz maiņu: Afanasjevs, Skrinda, Cucurs, Rakuls, 3 pārbaudāmie spēlētāji.