Uzvara Staicelē un Daugavpils nostiprinās 1. vietā Sporta ziņas

214
Uzvara Staicelē un Daugavpils nostiprinās 1. vietā

Sestdien BFC Daugavpils/Progress futbolisti izbraukumā ar 5:0 apspēlēja Staiceles Bebrus. Visus vārtus izdevās gūt spēles otrajā puslaikā, pie tam trīs reizes izcēlās Sedriks Kuadio

Staiceles komanda savā laukumā vienmēr izcēlusies ar lielu cīņassparu un arī Daugavpilij neklājās viegli. Pirmo reizi šajā sezonā komandas pamatsastāvā devās pussargs Roberts Magrins, rezervē atstājot Ričardu Žaldovski. Tāpat uzbrukuma smailē atgriezās Vugars Askerovs, bet Naisirs Karmona palika rezervē. Spēles pirmajā puslaikā spēle nevedās un gūt vārtus izdevās tikai 30. minūtē. Par epizodes varoni kļuva Sedriks Kuadio, panākot 1:0!

Pēc puslaika pārtraukuma laukumā devās Žaldovskis un komandas sniegums ievērojami uzlabojās. Ar ļoti skaistu vārtu guvumu izcēlās gados jaunais Kirils Iļjins, kurš 53. minūtē panāca 2:0. 72. minūtē ar trešo vārtu guvumu atzīmējās Sedriks, bet spēles izskaņā ar precīziem raidījumiem izcēlās arī Dainis Sibirjanovs un Sedriks.

Jāpiemin, ka spēles izskaņā laukumā bija novērojami arī vairāki asumi, tomēr spēles rezultātu tas būtiski neietekmēja. Uzvara ar 5:0 ļāvusi nostiprināties pirmajā vietā turnīra tabulā, jo tuvākā sekotāja Tukums zaudēja spēlē pret RTU/Skonto. Kopvērtējumā mūsu komanda Tukumu apsteidz par četriem punktiem, bet vēl vienu punktu vairāk atpaliek “Super Nova”.

Nākamā spēle 13. oktobrī viesos pret Smilteni.