„Lokomotīve” iesāk sezonu ar zaudējumu viesos Sporta ziņas

180
„Lokomotīve” iesāk sezonu ar zaudējumu viesos

Daugavpils „Lokomotīves" spīdvejisti svētdien Polijas pilsētā Bidgoščā aizvadīja pirmās jaunās Polijas 1. spīdveja līgas sezonas sacīkstes, izbraukumā ar 33:57 atzīstot „Polonia" pārākumu.

 

Neskatoties uz visām finansiālajām problēmām, svētdien Daugavpils "Lokomotīve" izbraukumā iesāka jauno sezonu, pie tam mūsējos jau pirmajos mačos gaidīja ļoti spēcīgs pretinieks bijušā Ekstralīgas kluba Bidgoščas "Polonia" izskatā. Pretinieku komandā bija tādi vīri kā Emīls Sajfutdinovs, Gžegožs Valaseks, Tomašs Gapiņskis un citi. "Loko" šoreiz nevarēja paļauties uz savainotā talanta Andžeja Ļebedeva palīdzību, kā arī netika pieteikts soms Jonass Kilmekorpi.

Lielu izredžu uz panākumu mūsējiem nebija, bet ļoti svarīgi bija cīnīties par pēc iespējas mazāku zaudējumu, lai savā trekā būtu izredzes atspēlēt zaudēto. Pirmais brauciens daugavpiliešiem padevās. Lai arī tajā uzvarēja Sajfutdinovs, nākamās vietas ieguva Maksims Bogdanovs un Nikolajs Klindts, tādējādi rezultāts kļuva 3:3. Diemžēl turpinājumā trīs zaudējumi pēc kārtas ar 1:5, un jau 6:18 kopsummā. Piektajā braucienā pirmo reizi par uzvarētāju kļuva kāds no "Loko" vīriem, šoreiz Bogdanovs. Klindta palikšana pēdējā vietā neko vairāk par 3:3 nedeva, bet tieši šis pāris kopumā bija konkurētspējīgākais no visiem.

Neslikti brīžiem izskatījās arī Kjasts Puodžuks ar Romānu Považniju, bet vislielāko vilšanos sagādāja Vadims Tarasenko, kuram četru braucienu summā tikai viens punkts. Ar katru braucienu "Polonia" pārsvars turpināja pieaugt, beigās sasniedzot 24 punktus - 57:33. Par skaistāko mirkli šajos mačos kļuva 15. brauciens, kurā Bogdanovs pārī ar Považniju meistarīgi sev aiz muguras noturēja Sajfutdinovu, sagādājot viņam vienīgo nullīti.

Bogdanovs ar desmit punktiem un Považnijs ar deviņiem kļuva par "Lokomotīves" līderiem, bet mājiniekiem izcili bija Valaseks (13), Sajfutdinovs (12), kā arī Gapiņskis - 12 punkti. Nākamās sacīkstes paredzētas 10. aprīlī Daugavpilī, kad Latvijas lepnums uzņems Poznaņas "PSŽ", kas sezonu iesākusi ar zaudējumu viesos pret "GTŽ" 34:56. Citos mačos pie uzvarām tika "Start" un "Orzel".

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!