Daugavpils jaunie bokseri labākie Latvijā! Sporta ziņas

128
Daugavpils jaunie bokseri labākie Latvijā!

No 10. līdz 12. oktobrim Daugavpils BJSS lielajā zālē norisinājās Latvijas čempionāts boksā junioriem. Daugavpils komanda ieņēma pirmo vietu, kā arī lielu daļu individuālo godalgu.

Atklāšanas ceremonijā īpaši tika sveikti Evanders Servuts un Edgars Koržeņevskis. Abi saņēma apbalvojumus no Latvijas Boksa federācijas kā labākie bokseri savās vecuma grupās. Abi saņēmuši arī apliecinājumu par Sporta meistara kandidāta normatīva izpildi. Par 2014. gada labāko treneri tika nosaukts mūsu boksa speciālists Vladislavs Sokolovs.

Ringā devās vairāk nekā 200 bokseri vecumā no 12 līdz 18 gadiem no Daugavpils, Jelgavas, Olaines, Rīgas, Jūrmalas, Ventspils, Ķekavas, Liepājas.

Trīs dienu garumā cīņas norisinājās trīs dažādās vecuma grupās. Daugavpils komanda izcīnīja 11 zelta, 10 sudraba un 8 bronzas medaļas. Komandu ieskaitē tas deva pirmo vietu, apsteidzot Rīgu un Liepāju!

Par turnīra čempioniem kļuva Ņikita Zujevs, Viktors Potapovs, Iļja Šmakovs, Aleksandrs Rabotjaga, Romualds Gribanovs, Jurijs Petrovs, Edgars Koržeņevskis, Ritvars Šuļga, Kirils Vasiļjevs, Vladislavs Puškeļs, Evanders Servuts.

Otrās vietas izcīnīja: Ņikita Guzlajevs, Sandis Aļeiņikovs, Deniss Seļskis, Iļja Murzakovs, Česlavs Svirka, Gļebs Markovs, Konstantīns Pavlovs, Edvīns Kotels, Aleksandrs Lipovka, Andrejs Minovs.

Trešās vietas Rauļam Konstantinovam, Sergejam Ribakovam, Artūram Razaščonokam, Vjačeslavam Strazdonikam, Ēvaldam Teikmanim, Valērijam Ivanovam, Arnoldam Zaicevam, Aleksejam Paļčunam.

Komandas galvenais treneris Vladislavs Sokolovs bija ļoti priecīgs par nosargāto pirmo vietu pilsētu ieskaitē, jo šogad daudzo savainojumu dēļ komanda nestartēja pilnā sastāvā, tādēļ tajā nācās iekļaut arī mūsu līderus, kuri šobrīd gatavojas starptautiskajām sacensībām. No 17. līdz 26. oktobrim Horvātijā norisināsies Eiropas čempionāts un tajā startēs arī mūsu cerība Evanders Servuts.