DU volejbolisti piedzīvo zaudējumu piecos setos Sporta ziņas

528
DU volejbolisti piedzīvo zaudējumu piecos setos

Schenker volejbola līgā trešo spēli aizvadījusi „Daugavpils Universitāte”, kas sīvā piecu setu cīņā tomēr piekāpās „Poliurs/Ozolniekiem”. Pa 18 punktiem guva Edgars Točs un Ēriks Voroņko.

Spēle ar „Ozolniekiem” daugavpiliešiem iesākās ļoti neveiksmīgi. Pirmajā setā mājinieki pārliecinoši kontrolēja notikumu gaitu, nedodot iespēju viesiem izcelties. Beigās DU zaudējums ar 15:25. Otrajā setā cīņa ritēja punkts punktā, tomēr šoreiz labāki bija daugavpilieši, uzvarot ar 25:23.

Trešo setu DU iesāka ļoti produktīvi, iekrājot vairāku punktu pārsvaru. Novadīt šo setu  līdz drošai uzvarai neizdevās, tādēļ atkal viss izšķīrās galotnē, pie tam atkal uzvara daugavpiliešiem – 25:23.

Ceturtajā setā „Poliurs/Ozolnieki” pārliecinoši reabilitējās (25:19), bet piektajā setā sīkstā cīņā uzvara ar 15:13.