„Daugava” nospēlē neizšķirti ar „Skonto” Sporta ziņas

111
„Daugava” nospēlē neizšķirti ar „Skonto”

Svētdien Latvijas futbola Virslīgas kārtējā spēlē Daugavpils „Daugava” ar ļoti piesardzīgu sniegumu nospēlēja neizšķirti ar Rīgas „Skonto” – 0:0.

Spēle ar rīdziniekiem no turnīra tabulas viedokļa bija ļoti svarīga. Uzvara vēl vairāk pietuvinātu uzvarai čempionātā, bet zaudējums ļautu „Skonto” turpināt cīņu par pirmo vietu. Augstā cīņas likme lika daugavpiliešiem spēlēt visnotaļ piesardzīgi.

„Skonto” vairāk pieturēja bumbu, kā arī sita pa vārtiem, tomēr pārāk daudz bīstamu momentu viņi neizveidoja. „Daugava” centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, tomēr vairāki futbolisti neaizvadīja savu labāko maču.

Vislabākā iespēja izcelties radās otrajā puslaikā, kad bīstami sita Stenlijs Ibe, bet pēdējās minūtēs tieši pēc Ibes piespēles varēja izcelties uz maiņu uznākušais Edgars Jermolajevs, bet viņa sitienu no pāris metru attāluma atvairīja Germans Māliņš.

Vārti šajā mačā tā arī netika gūti, bet turnīra tabulā „Daugava” par sešiem punktiem apsteidz „Skonto”, „Ventspili” un „Liepājas Metalurgu”.