“Daugava” nenotur divu vārtu pārsvaru Sporta ziņas

90
“Daugava” nenotur divu vārtu pārsvaru

Latvijas futbola Virslīgā tuvu ceturtajam panākumam pēc kārtas bijaDaugavpils“Daugavas” spēlētāji, tomēr izbraukumā neprata noturēt divu vārtu pārsvaru pār “Spartaku”.

Jūrmalas klubs, kas tikai šogad debitējis Latvijas augstākajā līgā, nebeidz pārsteigt. Iepriekšējā kārtā ar 2:0 tika apspēlēti Latvijas čempioni ventspilnieki, kas turnīra tabulā ļāva pakāpties uz otro pozīciju, tas ir, vienu vietu zem mūsu “Daugavas”.

Mačs Jūrmalā iesākās diezgan piesardzīgi, tādēļ spēles pirmajā pusē nebija daudz momentu izcelties. Pārsvarā futbolisti centās sist no tālienes, taču tas rezultātu nedeva. Salīdzinājumā ar pirmo spēles puslaiku, otrajā spēlētāji guva četrus vārtus! 53. minūtē labi mājinieku soda laukumā ielauzās Andrejs Kovaļovs, kurš turpat arī tika notriekts – 11 metru soda sitiens. Kā ierasti, to izpildīt devās Mamuka Gongadze, kurš nepievīla, panākot 1:0! Jau pēcpārisminūtēm jūrmalniekiem bija iespēja atspēlēties, bet izgājiens viens pret vienu tā arī palika nerealizēts. Par to viņi tika sodīti 64. minūtē, kad Georgijs Uļjanovs pēc Dmitrija Polovinčuka izpildītā stūra sitiena panāca 2:0. Vēl viena laba iespēja izcelties bija arī Kovaļovam, bet viņa labi tēmēto sitienu atvairīja Andrejs Pavlovs.

Diemžēl tas bija pēdējais pozitīvais moments mačā. “Daugava” pēdējās minūtēs nopelnīja divus 11 metru soda sitienus. Pirmo Kaspars Ikstens atvairīja, bet pirmais pie bumbas piesteidzās “Spartaka” aizsargs Antons Jemeļins, bet pašā cīņas izskaņā Hairo Moskera panāca 2:2.

Daugavpilieši turnīra tabulā saglabā pirmo vietu. Nākamā mājas spēle 27. maijā pret “Mettu/LU”.