„Daugava” bez trenera Sabitova pārliecinoši apspēlē „Gulbeni” Sporta ziņas

117
„Daugava” bez trenera Sabitova pārliecinoši apspēlē „Gulbeni”

Pirmo spēli bez galvenā trenera Ravila Sabitova veiksmīgi aizvadījuši Daugavpils „Daugavas” futbolisti, mājās ar 3:0 pieveicot „Gulbeni”. Skaistus vārtus mūsējo rindās guva Andrejs Kovaļovs.

Daugavpiliešiem savainoja dēļ šajā spēlē nevarēja palīdzēt Jurijs Mamajevs, bet vienas spēles diskvalifikāciju izcieta aizsargs Bidžina Cincadze. Tas gan netraucēja jau no pirmajām minūtēm kontrolēt notikumus laukumā. Pirmā iespēja izcelties bija Andrejam Streļcovam, kura sitiens no tuvas distances tika bloķēts. Gulbenieši pirmajā spēles pusē centās darboties aktīvi pretuzbrukumos, bet „Daugavas” augumā raženie spēlētāji bija pārliecinoši. Ar katru minūti mājinieku spiediens pieauga, kas atspoguļojās arī uz rezultātu tablo.

Cīņas rezultātu 25. minūtē atklāja Mamuka Gongadze, kad pēc ilgstoša uzbrukuma viņš bija pirmais pie vārtsarga Alberta Nikoļska atvairītās bumbas. Jau pēc četrām minūtēm Andrejs Kovaļovs ar ļoti spēcīgu sitienu no 30 metriem panāca 2:0. Puslaika turpinājumā labas iespējas izcelties bija Ērikam Kokinam, Mamukam Gongadzem, savukārt Matija Mihaļs trāpīja pa stabu.

Otrā puslaika ievadā „Daugavu” pēc akrobātiska Josukes Saito sitiena glāba Kaspars Ikstens, taču tas bija tikai brīža viesu uzplaiksnījums. Daugavpilieši ātri atguvās, izveidoja daudz momentu, it īpaši bīstami bija stūra sitieni. Laukumā labi iegāja Guntars Silagailis, taču viņa bīstamais raidījums ar galvu tika atvairīts. Lai nu kā, pašās beigās Matija Mihaļs pēc stūra sitiena tomēr panāca 3:0. Gulbenei vēl bija iespēja gūt goda vārtus, bet Kaspars Ikstens bija vietā.

Pēc spēles „Daugavas” ģenerāldirektors Jurijs Šeļenkovs presei pastāstīja par Ravila Sabitova atlaišanu, noliedzot, ka tam bijis kāds sakars ar Oļegu Gavrilovu, kā arī piebilda, ka šķiršanās noritējusi draudzīgā gaisotnē. Atlaišanas iemesls ticis pamatots ar komandas neveiksmīgo sniegumu.