„Daugava” joprojām cīnās bez zaudējumiem Sporta ziņas

79
„Daugava” joprojām cīnās bez zaudējumiem

Svētdien „Celtnieka” stadionā Daugavpils „Daugavas” futbolisti 6. kārtas centrālajā spēlē nospēlēja 0:0 ar „Liepājas Metalurgu”, turpinot bezzaudējumu sēriju. Turnīra tabulā daugavpilieši dala pirmo pozīciju ar ventspilniekiem.

`Pirms cīņas abas vienības dalīja pirmo pozīciju turnīra tabulā, tādēļ ļoti svarīgi bija iegūt punktus savstarpējā duelī. „Daugavas” spēlētāji apzināti jau no pirmajām minūtēm atdeva iniciatīvu viesiem, cenšoties pārsteigt pretiniekus ar ātriem pretuzbrukumiem. Bīstamākas situācijas gan radās pēc standartsituācijām. Jau cīņas sākumā pēc stūra sitiena izspēles iespēja gūt vārtus ar galvu bija Matijam Mihaļam, taču glāba pretinieku vārtsargs. Vēl vairākas reizes daugavpilieši sita bīstami no tālienes, bet liepājnieki pie mūsu vārtiem kaut ko bīstamu izveidoja reti, kaut gan krietni vairāk kontrolēja bumbu.

Otrā puslaika sākumā Dzintars Zirnis varēja izvirzīt vadībā liepājniekus, taču sita nedaudz pāri. Ļoti aktīvs spēles otrajā pusē bija Andrejs Kovaļovs. Vairākkārt viņš izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumiem, kā arī sita pats. Pašās mača beigās Oskars Kļava nopelnīja otro brīdinājumu, tādējādi „Daugavai” radās iespēja spēlēt vairākumā. Laika izmantot skaitlisko pārsvaru gan bija par maz – 0:0.

„Daugava” joprojām nav ne reizi zaudējusi, taču arī konkurenti nesnauž, tādēļ turnīra tabulā pirmā vieta ir visnotaļ nosacīta, jo tuvākās sekotājas ir turpat blakām.