„Latgales” florbolisti tiek 1. līgas pusfinālā Sporta ziņas

116

„Latgales” florbolisti jau kvalificējušies Latvijas 1. florbola līgas pusfinālam, ceturtdaļfināla sērijā ar 2:0 pārspējot „Burtnieku novadu/Valku”.

„Latgales” florbolisti turpina savu veiksmīgo debijas sezonu Latvijas 1. florbola līgā. Pēc kvalificēšanās izslēgšanas mačiem, uzvaras turpina nākt arī play-off. Ceturtdaļfināla sērijā daugavpiliešiem pretī stājies „Burtnieku novads/Valka”. Pirmajā spēlē mūsējie bija pārāki ar 12:1, piekrītot arī otro maču aizvadīt izbraukumā.

Spēlējot Valkā tikai ar 12 spēlētāju sastāvu, izdevās izcīnīt smagu uzvaru. Ne brīdi kādas komandas pārsvars nepārsniedza vienus vārtus. Līdz pat trešajam periodam pārsvarā vadībā atradās „Latgale”, tomēr īsā laikā ielaisti divi vārti pēc kārtas, un 44. minūtē 5:4 Valkas labā.

Andrejs Grigorjevs un Mārtiņš Zaikovskis atguva vadību, taču atkal precīzi bija arī mājinieki – 6:6. Uzvaras vārtus nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām iemeta Andrejs Grigorjevs, nodrošinot komandai iekļūšanu pusfinālā.

Tur sērijā līdz divām uzvarām „Latgalei” pretī stāsies spēcīgie „Madonas” florbolisti. Pirmā sērijas spēle paredzēta 10. martā Madonā, savukārt atbildes mačs 17. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā.