“Latgalei” zaudējums viesos Sporta ziņas

275

Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā „Latgales” hokejisti izbraukumā ar 3:9 piekāpās „SMScredit.lv”. Divi vārti un viena piespēle daugavpiliešu rindās Aleksandram Dobrovoļskim.

Spēli „Latgale” iesāka ar diviem ielaistiem vārtiem, taču vēl līdz 1. perioda beigām Dobrovoļskis ar diviem precīziem raidījumiem prata atjaunot līdzsvaru uz tablo. Otrā perioda ievadā atkal divi īsā laikā ielaisti vārti, taču Sanda Virksteņa precīzais metiens deva cerību uz labvēlīgu iznākumu – 3:4.

Sekojošajās 33 minūtēs mājinieki guva piecus vārtus, uz ko daugavpilieši neprata atbildēt ne ar ko. Beigās graujoša sakāve ar 3:9. Vārti un piespēle mūsu rindās Virkstenim, bet Dobrovoļskim pat divi vārti un piespēle.

Regulārajā čempionātā „Latgalei” vēl jāaizvada četras spēles. Nākamā jau 25. februārī Daugavpils Ledus hallē plkst. 15:00 pret „JLSS/Zemgale”. Izskatās, ka „Latgale” sezonu noslēgs devītajā vietā, paliekot bez play-off.