Sporta ziņas Sporta ziņas

90

Basketbolistēm neveiksme pret “RTU”

Daugavpils Universitātes basketbolistes pēdējā ceturtdaļā neizmantoja iespēju pieveikt vienu no Latvijas Sieviešu basketbola līgas vadošajām komandām RTU-Merks - 65:79.

RTU basketbolistes visas sezonas garumā demonstrējušas ļoti stabilu sniegumu, kas komandu droši ierindo labāko trīs vienību pulkā. Ja rīdzinieces par tikšanu play-off var neuztraukties, ddaugavpilietēm to paveikt būs ļoti grūti. Sestdien pozīcijas turnīra tabulā neizdevās uzlabot.

Ļoti slikti šoreiz tika mesti tālmetieni (tikai pieci no 30), kā arī diezgan pārliecinoši tika zaudēta cīņa zem groziem. Neskatoties uz to, iespējas uzvarēt patiešām bija.

Visu maču atrodoties iedzinēju lomā, ceturtajā ceturtdaļā vairākas reizes pēc kārtas labi izdevās nospēlēt aizsardzībā (viešņas pieļāva daudz kļūdu), taču iespējas lauzt mača gaitu pie rezultāta 52:57 neizmantojām. Vairākas reizes pēc kārtas tika aizmesti garām brīvi metieni, par ko pretinieces mūs ātri vien sodīja. Īsā laikā viešņas iekrāja vairāk nekā desmit punktu pārsvaru, un ar to spēle bija galā. Zaudējums ar 65:79.

Mūsu komandā produktīvs mačs Oļesjai Jevsejevai, kurai 13 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un tikpat rezultatīvas piespēles.

“Latgale” nenotur pārsvaru pret “Junioru”

Divus labus periodus Latvijas Atklātā hokeja čempionāta spēlē pret Junioru aizvadījuši Latgales hokejisti, tomēr pēdējā periodā neizdevās noturēt labvēlīgo rezultātu. Beigās zaudējums ar 4:7.

Viesi uz Daugavpili ieradās ļoti retinātā sastāvā, kas ļāva cerēt mājiniekiem uz labvēlīgu iznākumu. Sākums patiešām izdevās, jo jau 2. minūtē Mihails Smirnovs atklāja rezultātu.

Otrās trešdaļas ievadā Oļegs Ņikiforovs dubultoja pārsvaru, bet tad minūtes laikā Juniors atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem, līdzsvarojot cīņas rezultātu.

Šāds notikumu pavērsiens nesalauza Latgali, kas atjaunoja divu vārtu handikapu. Diemžēl līdz 2. perioda beigām vienus vārtus viesi atguva.

Par izšķirošo spēles lūzuma punktu kļuva trešās trešdaļas pirmā puse, kad sešu minūšu laikā viesi iemeta trīs bezatbildes vārtus, šādā veidā praktiski izšķirot uzvarētāju likteni. Beigās ielaisti vēl vieni vārti un 4:7.

Pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei mūsu rindās Ņikiforovam un Smirnovam. Turnīra tabulā daugavpilieši joprojām ieņem devīto vietu.