„DU” basketbolistes piekāpjas ar vienu punktu Sporta ziņas

175
„DU” basketbolistes piekāpjas ar vienu punktu

Latvijas Sieviešu basketbola līgas pēdējā regulārā turnīra spēlē „Daugavpils Universitātes" basketbolistes ar 54:55 piekāpās „RTU-Merks".

Otrdienas vakarā Kultūras un sporta pilī noslēdzošo Latvijas čempionāta regulārā turnīra spēli aizvadīja „DU" meitenes, kurām pretī stājās trešā spēcīgākā komanda „RTU-Merks". Tieši ar šo komandu daugavpilietes sērijā līdz divām uzvarām tiksies izslēgšanas maču pirmajā kārtā.

Otrdienas spēle iesākās ar „RTU" izrāvienu 8:2, taču ātri vien „DU" izlīdzināja mača ritējumu, tādēļ turpinājumā punkti krājās līdzīgi. Pēc pirmā puslaika 32:28 „RTU" labā. Kritisks brīdis pienāca trešās ceturtdaļas sākumā, kad rīdzinieces ieguva pat septiņu punktu handikapu - 39:32. Par laimi, lielisku spēli aizvadīja Oļesja Jevsejeva un arī partneres piepalīdzēja, kā rezultātā pirms pēdējām desmit minūtēm 42:41 jau mājinieču labā.

Lai nu kā, mača liktenis izšķīrās pēdējās sekundēs. Sākumā Santas Baltaces pustālais ļāva izvirzīties vadībā ar 54:53, taču viešņas atbildēja ar ļoti sarežģītu un precīzu Signes Langenfeldes metienu, nodrošinot sev arī uzvaru - 55:54.

Daugavpilietēm 20 punktus iemeta Oļesja Jevsejeva, bet 12 šoreiz Olgai Kazakevičai. Desmit punkti Baltacei, 8 - Eglei, 4 - Santai Jevsejevai.