Pirmais zaudējums 1. līgā Sporta ziņas

128
Pirmais zaudējums 1. līgā

Komanda.lv 1. līgas čempionāta 7. kārtas spēlē mūsu BFC Daugavpils/Progress futbolisti piedzīvoja pirmo neveiksmi. Pieļautās rupjās kļūdas laukuma vidusdaļā, kā arī izcilie Alekseja Grjaznova tālsitieni piespieda kapitulēt pret RTU/Skonto – 1:5. Vienīgos vārtus mūsu komandā guva Edgars Urbāns.

Spēli pret RTU/Skonto neizdevās iesākt, kā plānots. Jau pašā spēles sākumā savainojumu dēļ laukumu pameta Grigorijs Akifjevs un Naisirs Karmona Munjoss. Piespiedu maiņas ievērojami ietekmēja komandas spēles zīmējumu, tādēļ bieži vien tika pieļautas kļūdas vienkāršās situācijās. Kopumā līdzīgais pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Par īstu vārtu kanonādi parūpējās komandas otrajā puslaikā. Pēc pašu kļūdas netālu no laukuma vidus rīdzinieki noorganizēja skaistu vārtu guvumu, izceļoties Aleksejam Grjaznovam! Pēc deviņām minūtēm varēja uzgavilēt 300 sanākušie līdzjutēji – filigrāni laukuma labajā malā nospēlēja Valerijs Afanasjevs, pēc kura centrējuma vārtus guva Edgars Urbāns.

Likās, ka iniciatīva pāriet mūsu rokās un kājās, taču atkal līdzīgā stilā ielaidām vārtus. Ļoti skaisti no distances uzsita Grjaznovs, panākot 2:1. Vēl lielāku triecienu saņēmām 71. minūtē, kad Grjaznovs skaisti realizēja soda sitienu pie paša soda laukuma. Punktu spēlei pielika ļoti diskutabls tiesneša lēmums piešķirt 11 metru soda sitienu mūsu soda laukumā, kā arī vārtsarga Ivana Dubodelova kļūda. Zaudējums ar rezultātu 1:5.

Pēc šīs neveiksmes Daugavpils turnīra tabulā noslīdēja uz otro vietu, par diviem punktiem atpaliekot no Tukuma.

Nākamā spēle 9. jūnijā viesos ar JDFS “Alberts”.

BFC Daugavpils/Progress – RTU/Skonto Academy 1:5 (0:0)

Vārti: Urbāns

BFC Daugavpils/Progress: Dubodelovs, Sokolovs, Lebamba, Akifjevs, Skrebels, Ševčuks, Liholetovs, Afanasjevs, Urbāns, Askerovs, Naisirs.

Uz maiņu: Truskovskis, Magrins, Sibirjanovs, Iļjins.