Sporta ziņas Sporta ziņas

196

Šāvējas priecē ar labiem rezultātiem (15.03)

11. un 12. martā Dobelē norisinājās Latvijas čempionāts šaušanā jauniešiem un jaunietēm, kurā īpaši labi nostartēja mūsu meitenes.

Dobelē sacentās jaunie šāvēji, kuri dzimuši no 1995. līdz 1998. gadam. Šaušanā ar pneimatisko ieroci no desmit metriem nepārspēta palika Olga Fedoroviča, otrā vieta tika Katrīnai Dališevskai, bet godalgoto trijnieku noslēdza Jekaterina Ribakova.

Šaušanā ar mazkalibra ieroci no 25 metriem otro vietu ieguva Fedoroviča, bet bronza tika Ribakovai. Labs starts mūsu meitenēm.

Peldētājam Vilcānam divas trešās vietas (15.03)

Daugavpils labākais peldētājs Pāvels Vilcāns veiksmīgi nostartējis Baltijas valstu mačsacīkstēs, ieņemot divas trešās vietas.

Pāvels Vilcāns nebija vienīgais no Daugavpils pārstāvjiem, bet tieši viņš uzrādīja augstvērtīgākos rezultātus. Rīgā notikušajās sacensībās viņš ieguva ceturto vietu 100 metru peldējumā uz muguras (59,56 sekundes), trešā vieta viņam 200 metru kompleksā (2:12;96 minūtes), kā arī 200 metru peldējumā uz muguras (2:12,76 minūtes).

Florbola čempionātā dominē „Latgale" (15.03)

Daugavpils florbola čempionātā joprojām neuzvarami ir „Latgales" spēlētāji, kuri kārtējās spēlēs tika pie divām uzvarām.

Sestdienas spēlē pret 42km.lv „latgaliešiem" neradās ne mazākās problēmas, un pretinieks tika iznīcināts ar 30:1. Svētdien pret „O2" klājās krietni vien grūtāk. Uzvara tika izcīnīta, bet tikai ar 14:10.

O2 labi pacīnījās ne tikai pret līderiem, bet arī pret vicelīderiem „Michel d.Oro", taču nācās atzīt arī šīs vienības pārākumu - 11:16. Vēl vienā mačā Michel d.Oro ar 16:7 sagrāva 42km.lv.

Turnīra tabulā pārliecinošu pirmo vietu ieņem „Latgale", kam seko „Michel", bet par trešo vietu sīksti cīnās „42km.lv" un „O2".

Daugavpils hokeja čempionāts (15.03)

Daugavpils hokeja čempionātā pie uzvarām savās grupās izdevies tikt Preiļu, Latgale Pro, PSK un RSS-LRC komandām.

Preiļi veterānu līgā ar 8:4 apspēlēja Jēkabpili, bet PSK ar 6:5 „Vilces". Elites līgā „Latgale Pro" ar 9:4 pārspēja „DLLA", bet „RSS-LRC" ar 18:3 sagrāva „Juodupe".