Sporta ziņas Sporta ziņas

114

„DU” basketbolistes izcīna svarīgu uzvaru (1.12)

„Daugavpils Universitātes” sieviešu basketbola komanda trešdienas vakarā savā laukumā izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru, ar 78:62 pārspējot „TTT Juniores”. 28 punktus guva Kristīna Egle.

Pēc zaudējuma Cēsīs daugavpilietes Latvijas Sieviešu basketbola līgas turnīra tabulā bija noslīdējušas līdz piektajai vietai, taču rezultāti bija ļoti blīvi, tādēļ jebkura uzvara vai zaudējums varēja vai nu spārnot, vai nu vēl vairāk pasliktināt pozīcijas cīņā par vietu labāko četriniekā.

Spēli pret „TTT Juniorēm” izdevās iesākt ļoti sekmīgi, ātri panākot solīdu ap 10 punktiem lielu pārsvaru, taču otrajā ceturtdaļā tas tika izsēts, pie tam pārtraukumā pretinieces gāja ar viena punkta pārsvaru. Prieks, ka otrajā puslaikā „DU” izgāja ar jaunu sparu. Krita tālmetieni, tika izspēlētas labas kombinācijas, kā rezultātā atkal vadības groži pārgāja mājinieču rokās.

Pēdējā ceturtdaļā šaubu par uzvaru praktiski nebija. Viss gāja pēc mūsu scenārija, un uzvara ar 78:62 bija likumsakarīga. Rezultatīvākā mūsu komandā ar 28 punktiem bija Kristīna Egle, kuras kontā arī 12 atlēkušās bumbas. 20 punkti Santai Baltacei, bet pa 14 Olgai Lakomko un Oļesjai Jevsejevai. No pārējām spēlētājām punktus guva tikai Irina Pimanova (2), bet Olgai Kazakevičai 6 rezultatīvas piespēles.

„Latgalei” vēl viens zaudējums (1.12)

Latvijas atklātajā hokeja čempionātā neveiksmes turpina vajāt „Latgali”, kas šoreiz ar 1:5 piekāpās „Rīgai/Prizma”. Vienīgie vārti Denisam Martjušovam.

Trešdienas hokeja spēle no citām atšķīrās ar to, ka pirms mača un periodu starplaikos Daugavpils Ledus hallē uzstājās rokgrupa „Slivers Cross”. Tas gan hokejistiem pie uzvaras tikt nepalīdzēja.

Spēli pret gados jauno pretinieku daugavpilieši uzsāka ļoti apņēmīgi, pamatīgi uzbrūkot, taču savas iespējas netika izmantotas, uz ko viesi atbildēja ar diviem vārtu guvumiem. Otrajā trešdaļā abas vienības palika uz nullītes, bet trešajā tika salikti visi punkti uz „i”.

Sākumā bijušais „Latgales” spēlētājs Deniss Baškatovs panāca 3:0, bet uzreiz pēc tā Deniss Martjušovs, gūstot trešos vārtus sezonā, pievilka līdz 1:3. Ne uz ko lielāku šoreiz mājinieki nebija spējīgi. Beigās zaudējums ar 1:5.

Uz doto brīdi „Latgale” turnīra tabulā ieņem septīto vietu.