„SKA” hokejisti dramatiskā cīņā iegūst „Daugavpils kausu” Sporta ziņas

98
„SKA” hokejisti dramatiskā cīņā iegūst „Daugavpils kausu”

Trīs dienas Daugavpils ledus hallē norisinājās starptautiskais jauno hokejistu turnīrs „Daugavpils Cup 2011”. Sešu vienību konkurencē uzvara tika Sanktpēterburgas „SKA”, bet Daugavpils BJSS ieņēma ceturto vietu.

 

Sešas komandas no četrām valstīm (Krievija, Baltkrievija, Igaunija un Latvija) cīnījās par uzvarētāju titulu. Jau no pirmajām spēlēm kļuva skaidrs, ka krietni labāk nokomplektētas ir Krievijas lielkomandas – Maskavas „Spartak” un Sanktpēterburgas „SKA”. Vairāki pretinieki tika apspēlēti ļoti pārliecinoši, bet vairākos mačos viegli neklājās.

 

Kā izrādījās, izšķirošā bija turnīra pēdējā spēle svētdien, kad abas tikās savā starpā. Emocijām bagātā cīņā tika fiksēts neizšķirts 2:2, pie tam „SKA” rezultātu izlīdzināja nieka sešas sekundes līdz pamatlaika beigām. Skaistus vārtus guva Aleksejs Kļoss. „Spartak” hokejisti par šādu notikumu pavērsienu bija ļoti sašutuši, ko nekautrējās izpaust pret mača galvenajiem arbitriem (pieļāva rupju kļūdu mača izskaņā). Neizšķirts apmierināja sanktpēterburgiešus, jo viņi turnīra gaitā bija iemetuši vairāk vārtu, kas viņiem garantēja pirmo vietu.

 

„Spartak” ieņēma otro vietu, bet trešā vieta šoreiz Novopolockas „Himik”. Labu sniegumu nodemonstrēja Daugavpils BJSS jaunie hokejisti. „Spartak” tika zaudēts tikai ar 0:3, pret „Himik” neveiksme ar 2:5, bet pret „SKA” klājās visgrūtāk – 1:5. Uzvaras tika izcīnītas pret „Viru Sputnik” (7:5) un „Shakhter” (11:3).

 

Par turnīra labākajiem spēlētājiem katrā komandā tika atzīti:

Himik – Nazars Aņisimovs

SKA – Pāvels Kušteļs

Spartak – Maksims Ciplakovs

Viru – Hari Kolo

Shakhter – Aleksandrs Koreņko

BJSS Daugavpils – Maksims Suškins un Vladislavs Nazarovs

 

Visa turnīra labākie spēlētāji:

Labākais uzbrucējs – Pāvels Tkačovs (Spartak)

Labākais aizsargs – Jegors Bulanovs (SKA)

Labākais vārtsargs – Andrejs Skovronskis (Spartak)

Rezultatīvākais spēlētājs – Maksims Mihailovs (SKA)

Skatītāju simpātiju balva – Nazars Aņisimovs (Himik)

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!