Šobrīd Daugavpilī

DU volejbolists Točs tiek atzīts par mēneša labāko spēlētāju Schenker līgā Sporta ziņas

176
DU volejbolists Točs tiek atzīts par mēneša labāko spēlētāju Schenker līgā

„Daugavpils Universitātes" volejbola komandas spēlētājs Edgars Točs atzīts par visas Schenker līgas labāko spēlētāju janvāra mēnesī.

22 gadus vecais Edgars Točs janvārī nodemonstrēja lielisku sniegumu, palīdzot "Daugavpils Universitātei" tikt pie uzvarām piecās no septiņām aizvadītajām spēlēm, kas ļauj saglabāt izredzes uz vietu labāko astoņu komandu pulkā. Uz doto brīdi "DU" ieņem astoto vietu, bet tuvākajiem sekotājiem ir vairākas spēles rezervē, tādēļ pamatturnīra pēdējās divās spēlēs savā laukumā pret "Lāsi-R" un "Biolaru" jācenšas iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Nākamā spēle jau ceturtdien Daugavpils Olimpiskajā centrā pret „Lāsi-R/Rīga". Tās sākums plkst. 17:00.

Točs janvāra mēnesī septiņās spēlēs guva 157 punktus (vidēji mačā 22,4), nopelnīja lietderības koeficientu +103, kā arī uzbruka ar 35,7% efektivitāti. Labākā spēle viņam bija pret "TTU". Šajā cīņā viņam 33 punkti, lietderības koeficients +26, kā arī uzbrukuma efektivitāte 59,6%.

Madonas volejbola audzēknis ir otrs rezultatīvākais visas līgas spēlētājs (250 punkti), kā arī labākais pēc lietderības koeficienta - +144. Vērts piebilst, ka ceturtais rezultatīvākais ir viņa komandas biedrs Vitālijs Cinne, kuram 216 punktu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde