Pirmajā pārbaudes spēlē 3:3 Sporta ziņas

302
Pirmajā pārbaudes spēlē 3:3

Svētdienas vakarā Rīgā savu pirmo oficiālo sezonas pārbaudes spēli aizvadījusi mūsu Virslīgas komanda. Ļoti rezultatīvā spēlē tika nospēlēts 3:3 ar Valmiera Glass/VIA. Visus vārtus mūsu komandas labā guva pārbaudāmie futbolisti.

Svētdien Daugavpils futbolisti aizvadīja pirmo pārbaudes spēli Aleksandra Gorškova vadībā. Pretiniekos bija pagājušās sezonas viens no lielākajiem pārsteigumiem Valmieras komanda, kas spēlēja praktiski optimālajā sastāvā. Mūsu komandas rindās nebija Dāvja Cucura un Valerija Afanasjeva, bet citi vadošie spēlētāji izgāja laukumā. Komandas vārtus sargāja Ivans Dubodelovs, aizsardzības centrā darbojās Idovu Akintola un Dmitrijs Rakuls, malās palīdzēja Viktors Litvinskis un Kirils Iļjins. Balsta līniju veidoja Vitālijs Rečickis un Roberts Magrins, labajā flangā spēlēja Andrejs Kovaļovs, bet uzbrukuma smailē Ofors Činonso. Vēl divi futbolisti bija pārbaudāmie un abi jau pirmajā puslaikā guva pa vārtiem.

Kopumā pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā un abām komandām netrūka vārtu gūšanas iespēju. Pirmā vadībā izvirzījās Valmiera, kad savā soda laukumā nepārāk veiksmīgi nospēlēja Akintola un Krišs Kārkliņš ar skaistu sitienu panāca 1:0. Izlīdzinājumu mūsu komandai panāca pārbaudāmais futbolists, kurš bija pirmais pie atlēkušās bumbas pretinieku vārtu priekšā.

Pirmā puslaika pēdējā minūtē pēc elegantas Ofora piespēles ar ļoti skaistiem vārtiem izcēlās cits pārbaudāmais futbolists, panākot 2:1!

Otrajā puslaikā sastāvā tika veiktas daudzas izmaiņas, laukumā dodoties gan gados pavisam jauniem spēlētājiem, gan citiem pārbaudāmajiem futbolistiem. Visu otro puslaiku komandas rindās aizvadīja arī Vugars Askerovs, kurš izveidoja vairākas lieliskas iespējas. Valmiera 2:2 panāca pēc haosa mūsu soda laukumā, bet atbildes triecienu sniedza Askerovs, kurš tika nogāzts soda laukumā. Pats Askerovs 11 metru soda sitienu nerealizēja, bet pirmais pie bumbas bija cits pārbaudāmais futbolists, panākot 3:2. Jau pēdējā minūtē Valmiera pēc stūra sitiena izpildes tomēr izrāva neizšķirtu – 3:3.

Nākamā pārbaude paredzēta 1. februārī, kad Viļņā tiksimies ar vietējo “Vytis”.