Pārbaudes spēlē uzvarējām Viļņas “Vytis” Sporta ziņas

207
Pārbaudes spēlē uzvarējām Viļņas “Vytis”

Sestdien pārbaudes spēlē Viļņā mūsu komanda ar 3:1 pieveica Viļņas “Vytis”. Vārtus mūsu komandas labā guva Ofors Činonso, Aidovu Akintola un Niklāvs Skrinda.

Ik gadu pirms sezonas mūsu komanda piedalās starptautiskajā turnīrā “Snaige Cup”. Šogad galvenā komanda šajā turnīrā aizvadīs tikai vienu spēli, bet pārējos mačos Daugavpili pārstāvēs U18 komanda. Atklāšanas spēlē pretī stājās Viļņas “Vytis”, kas ir viena no turnīra spēcīgākajām komandām.

Spēles pirmajā puslaikā Daugavpils daudz vairāk kontrolēja bumbu, trāpīja pa vārtu pārliktni, bet rezultātu atklāja 19. minūtē, kad pēc Andreja Kovaļova izpildītā stūra sitiena vārtus guva Akintola. Viļņas vienība izmantoja savu vienīgo vārtu gūšanas momentu, realizējot izgājienu viens pret vienu. Puslaika pēdējā uzbrukumā pēc lieliskas kombinācijas bumbu vārtos ieraidīja Ofors, atjaunojot vienu vārtu pārsvaru.

Otrajā puslaikā komandas galvenais treneris Aleksandrs Gorškovs veica virkni maiņu, tomēr komandas sniegumu tas tikai uzlaboja. Ar katru minūti komandas pārsvars arvien pieauga un puslaika vidū 16 gadus vecais Skrinda guva vārtus pēc stūra sitiena izpildes. Spēles izskaņā mūsu komandai bija vairākas lieliskas iespējas izcelties, tomēr rezultāts vairs nemainījās – 3:1.

Šajā spēlē mūsu komanda pārbaudīja virkni potenciālo jaunpienācēju, no kuriem daļa komandā nepaliks, bet vēl vairāki futbolisti tiks vērtēti nākamajā spēlē 8. februārī.