Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem Sporta ziņas

355
Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem
Daugavpils šāvēji jauno gadu ir iesākuši aktīvi un ar teicamiem rezultātiem, izcīnot pirmās medaļas. Aizvadītajās brīvdienās sportisti piedalījās komandu čempionāta, kurš norisinājās Tukuma Sporta skolas šautuvē.

Vingrojumā šaušanā ar pneimatisko pistoli no 10m distances, vīriešu grupā piedalījās 34 dalībnieki pārstāvot 10 komandas. Daugavpils šāvēju komandu šajā vingrojumā pārstāvēja Vadims Daraškevičs, Sergejs Snežkovs un Vasilijs Leonovs. Komanda izcīnīja godpilno 3.vietu un bronzas medaļas.

Sieviešu konkurencē piedalījās 40 dalībnieces, startējot 10 komandās. Daugavpils komanda šajā konkurencē izcīnīja 2.vietu. Komandu pārstāvēja Ingrīda Mendriķe, Anastasija Goršelatova un Jevgēnija Goršalatova. Ingrīda individuālajā vērtējumā ieguva 2.vietu un uzstādīja personīgo rekordu.

PP mix vingrojumā junioru grupā I.Mendriķe startējot kopā ar D.Titkovu ieguva 1.vietu un kļuva par Latvijas čempioniem. Savukārt, A.Goršelatova kopā ar D.Trikoliču izcīnīja 3.vietu.