Šobrīd Daugavpilī

Apbalvoti izcilākie Daugavpils jaunie sportisti Sporta ziņas

662

12. decembrī Daugavpils pilsētas domē un Centra vidusskolā godināja 2019. gada labākos jaunos sportistus, kas attīsta savus talantus kādā no pilsētas sporta skolām – Individuālo sporta veidu skolā, Ledus sporta skolā un Bērnu un jauniešu sporta skolā.

Apbalvojumus par augstiem rezultātiem valsts un starptautiskā līmeņa sacensībās guva vairāk nekā 350 jaunie sportisti un viņu treneri. Šogad pasaules mēroga sacensībās lieliskus rezultātus uzrādījuši brīvās cīņas pārstāvji, tajā skaitā cīkstones (Eiropas jauniešu čempionāta bronza), grieķu-romiešu cīņas pārstāvji (Eiropas kadetu čempionāta bronza) un paukotāji (Eiropas kausa medaļas U-14 grupā). Savukārt volejbolisti uzrādījuši lielisku sniegumu  Baltijas čempionātā skolēniem (2002.dz.g.), bet basketbolistes – Olimpiādē basketbolā formātā 3x3.

Latvijas mēroga sacīkstēs daudz zelta godalgu izcīnīja svarcēlāji, šāvēji, bokseri, cīkstoņi, biatlonisti, airētāji, vingrotāji un vieglatlēti. Labi sasniegumi ir arī Ledus sporta skolas audzēkņiem un treneriem. Mūsu daiļslidotājas, vingrotājas un hokejisti turpina slīpēt meistarību un aizstāvēt Daugavpils godu. Nacionālās un Olimpiskās izlases sastāvu papildinājuši mūsu sportisti, kuru vidū ir gan hokejisti, gan vingrotājas.

Nākamgad Daugavpils sportistus sagaida daudz nozīmīgu sacensību, un viņiem ir ļoti svarīgs ne vien treneru gudrais padoms un vecāku stiprais plecs, bet arī līdzjutēju atbalsts. Pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pateicās jauniem sportistiem par sasniegumiem un novēlēja panākumus arī turpmāk.

Jāpiebilst, ka Daugavpils futbola skolas labāko audzēkņu godināšana norisināsies 18.decembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā, sākums – plkst.18.00.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

 

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: