Šobrīd Daugavpilī

Viens no aktīvākajiem Latvijas TIC - Daugavpils Tūrisma informācijas centrs Pilsētas ziņas

359
Viens no aktīvākajiem Latvijas TIC - Daugavpils Tūrisma informācijas centrs

2020. gads bija īpaši sarežģīts tūrisma nozarei, gan Latvijā, gan arī ārvalstīs, sakarā ar vīrusa Covid-19 izplatību un pandēmijas ierobežojumiem.
Tomēr vietējais tūrisms vasaras sezonā attīstījās. Iedzīvotāji Latvijā sāka apceļot savu valsti, tai skaitā arī Daugavpili, atklājot neparastas ainavas, kultūrvēstures pērles, izvēloties pastaigu takas, izvirzot savai atpūtai interesantus galamērķus un gūstot pozitīvas emocijas.

Daugavpils Tūrisma informācijas centrs pandēmijas laikā strādāja pilnu darba nedēļu un pakalpojumus sniedza arī sestdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās. Darbs tika  veikts, lai informētu pilsētas iedzīvotājus un ciemiņus par atpūtas iespējām Daugavpilī un tās apkārtnē. Daugavpils  viesi  TIC varēja saņemt izsmeļošu informāciju, kā arī tiem bija iespēja iegādāties saldus suvenīrus ar Daugavpils simboliku, kā arī vietējo amatnieku darinājumus. Tūrisma informācijas centrs piedāvāja interesantas un izzinošas ekskursijas pa Daugavpili un Daugavpils cietoksni.
2020. gadā Daugavpils Tūrisma informācijas centrs aktīvi darbojās interneta vidē un papildināja informāciju visitdaugavpils.lv mājas lapā. Uzrakstītas  vairākas preses relīzes par pasākumiem pilsētā, atpūtas iespējām un tūrisma objektiem, kā arī paplašināts suvenīru klāsts un izdoti jaunu drukas materiāli.

Ziņu portālu Travelnews.lv  2020. gadā apmeklēja 1,3 miljoni unikālo interneta lietotāju un tas sadarbojās ar 26 tūrisma informācijas centriem (TIC), kuri arī pandēmijas apstākļos aktīvi informēja portāla lasītājus. Daugavpils Tūrisma informācijas centrs ir otrajā vietā Travelnews.lv redakcijas TOP 10 sarakstā, kas aktīvi iesūtīja tūrisma jaunumus. Travelnews.lv redakcijas TOP 10 aktīvākie tūrisma informācijas centri: Rīgas tūrisma un attīstības birojs; Daugavpils TIC; Siguldas TIC; Valmieras TIC; Ventspils TIC; Rēzeknes TIC; Cēsu TIC; Tukuma TIC; Liepājas TIB; Jūrmalas TIC.  

 

Lielu paldies vēlamies teikt redakcijai Travelnews.lv par tik augstu novērtējumu un ceram uz produktīvu darbu arī 2021. gadā.

 

Informācija:
Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
Tālr. +371 65422818, +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv
Web: www.visitdaugavpils.lv
Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel