Veicot preventīvās pārbaudes, SIA “Daugavpils satiksme” nav konstatējusi pārkāpumus Pilsētas ziņas

252
Veicot preventīvās pārbaudes, SIA “Daugavpils satiksme” nav konstatējusi pārkāpumus

No aprīļa sākuma SIA “Daugavpils satiksme” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības policiju veica vairākas preventīva rakstura biļešu pārbaudes pilsētas maršrutu autobusu un tramvaju reisos. Pārkāpumi līdz šim nav konstatēti.

SIA “Daugavpils satiksme” biļešu pārbaudes veica ar mērķi pārbaudīt un pastiprināt kārtību pilsētas sabiedriskajā transportā. Kopš aprīļa sākuma veiktas septiņas dienas pārbaudes, kuru laikā tika aptverts 61 sabiedriskā transporta līdzeklis.

Šajā periodā neviens pasažieris nav saņēmis brīdinājumu vai sodu par biļetes neesamību, kas liecina par to, ka iedzīvotāji ir apzinīgi un ievēro sabiedriskā transporta izmantošanas noteikumus.

Preventīvās pārbaudes tiks veiktas arī turpmāk, tāpēc SIA “Daugavpils satiksme” atgādina, ka pasažieriem iegādātā braukšanas biļete jāsaglabā līdz brauciena beigām.

Pateicoties šādām pārbaudēm:

  1. Tiek nodrošināts taisnīguma un vienlīdzīguma princips: Biļešu pārbaude garantē, ka visi pasažieri izmanto sabiedrisko transportu saskaņā ar noteikumiem un samaksā par tā izmantošanu. Tas nodrošina vienlīdzīgu un saprotamu piekļuvi sabiedriskajam transportam visiem pilsētas iedzīvotājiem un, ne mazāk svarīgi, tiek preventīvi novērstas situācijas, kad daži pasažieri varētu censties izvairīties no braukšanas maksas.
  2. Tiek stiprināta sabiedriskā transporta uzticamība: Kad pasažieri redz, ka biļetes tiek pārbaudītas un ka sabiedriskais transports tiek kontrolēts un pārvaldīts efektīvi, tas veicina gan drošības sajūtu, gan uzticību šai sistēmai. Sabiedriskā transporta uzticamība palīdz palielināt pasažieru skaitu un veicināt šīs nozares ilgtspējību.

Lai padarītu pasažieru pārvietošanos ar sabiedrisko transportu vēl ērtāku un izdevīgāku, SIA “Daugavpils satiksme” aicina iedzīvotājus izvērtēt nesen ieviesto mēnešbiļešu sistēmu, kas var ne tikai atvieglot brauciena biļetes iegādi ikdienā, bet arī palīdzēt samazināt braukšanas izmaksas sabiedriskajā transportā.

No katra mēneša 22. datuma līdz nākamā mēneša 6. datumam būs iespēja iegādāties mēnešbiļetes katram nākamajam mēnesim. Vairāk informācijas par mēnešbiļetēm un to iegādes iespējām var atrast šeit: https://satiksme.daugavpils.lv/aktualitates-2/jauna-menesbiletes-sistema

SIA “Daugavpils satiksme” pateicas pasažieriem, kuri ikdienā atbildīgi izmanto uzņēmuma sniegtos pilsētas sabiedriskā transporta pakalpojumus.

 

 

Informāciju sagatavoja:
SIA “Daugavpils satiksme”

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!