Šobrīd Daugavpilī

Uzsākta Sēlijas skvēra labiekārtošana Pilsētas ziņas

232
Uzsākta Sēlijas skvēra labiekārtošana

Grīvas mikrorajonā, Sēlijas skvērā, ir uzsākts darbs pie parka labiekārtošanas ar mērķi izveidot šeit komfortablu atpūtas vietu visu paaudžu pārstāvjiem. Šī gada augustā skvērā notika iedzīvotāju tikšanās ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, viņa vietnieku Valēriju Kononovu un Komunālās saimniecības pārvaldes pārstāvjiem. Idejas un vēlmes, ko daugavpilieši pauda šīs tikšanās laikā, ņemtas vērā, īstenojot parka pārbūves projektu.

Pēc tikšanās ar iedzīvotājiem bija nolemts iekļaut projektā videonovērošanas kameras, žogu gar ceļu, lai nodrošinātu papildus drošību, pārskatīt to koku skaitu, kurus plānots izcirst, kā arī izmainīt plānoto stādījumu veidu (iedzīvotāji uzstājās pret ceriņu krūmiem parkā). Pārējā projekta daļa paredz izveidot celiņus, uzstādīt soliņus un trenažierus, kā arī izveidot rotaļu laukumu bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam un atpūtas zonu senioriem.

Būvdarbi ilgums ir 3 ​​mēneši ar tehnisko pārtraukumu ziemā. Atpūsties atjaunotajā parkā varēs jau nākamā gada pavasarī.

Daugavpils pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa