Šobrīd Daugavpilī

Uzņēmums “Daugavpils Ūdens” nosvinēja 130 gadu jubileju Pilsētas ziņas

738

Pagājušo piektdien, 11. oktobrī, SIA “Daugavpils Ūdens” svinēja jubileju – 130. gadadienu kopš uzņēmuma dibināšanas. Uz šo draudzīgo un sirsnīgo pasākumu tika uzaicināti visi bijušie ūdenssaimniecības darbinieki un vadītāji, darba veterāni, kā arī pilsētas vadība - Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un pašvaldības izpilddirektors Igors Aleksejevs.

Daudzi bijušie un pašreizējie “Daugavpils Ūdens” darbinieki ir veltījuši uzņēmumam savas dzīves vairākas desmitgades. Starp tiem, kurus godināja, bija arī tie, kas nostrādāja uzņēmumā 30, 40 vai pat 50 gadus. Pilsētas Domes un uzņēmuma vadība pasniedza viņiem Goda rakstus un dāvanas, kā arī pateicās par viņu godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu.

Paši pensionāri bija patiesi priecīgi tikties ar bijušajiem kolēģiem, atcerēties gan patīkamus, gan sarežģītus ūdensvada vēstures mirkļus.

Svinīgā pasākuma laikā tika sumināti ne tikai cienījamie darbinieki, bet atcerējās arī par partneriem no Lietuvas, Somijas (Tamperes) un citām valstīm, bez kuriem nebūtu iespējami daudzi pilsētai nozīmīgi projekti. Tas viss kopā arī padara “Daugavpils Ūdens” komandu tik veiksmīgu, jo, pateicoties labi koordinētam darbam un nepārtrauktai ūdens apgādes sistēmas modernizēšanai, Daugavpils iedzīvotāji var baudīt labāko krāna ūdeni Latvijā.

SIA “Daugavpils Ūdens” vēl visiem veterāniem un pašreizējiem darbiniekiem labu veselību un veiksmi visos viņu darbos.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: