Šobrīd Daugavpilī

Turpina remontēt caurbraucamos pagalmus Pilsētas ziņas

219

Daugavpilī kopš 2018. gada tiek īstenota caurbraucamo pagalmu asfaltēšanas programma. Tās ietvaros šogad sakārtoti pagalmi Jaunās Forštates un Ziemeļu mikrorajonā. Pašlaik darbi intensīvi norit arī Jaunbūvē.

Lielajā caurbraucamajā pagalmā starp mājām Piekrastes ielā 47 un 47a, Tartu ielā 2A un Rēzeknes ielā 5, 5A paplašināta pagalmu ceļu braucamā daļa, palielināts auto stāvvietu skaits, pārbūvēta lietus ūdens kanalizācija, izveidotas jaunas ietves un atjaunota apgaismojuma sistēma. Visi darbi ir pilnībā pabeigti.

Pagalmos Vaļņu ielā 33-33A izbūvēta lietus ūdens kanalizācijas un apgaismojuma sistēma, ieklāts jauns asfalta segums. Atlika vien labiekārtošanas darbi.

Šobrīd intensīvākie būvdarbi notiek Jaunbūves mikrorajonā  pie mājām Arodu ielā 98A un 104A.

Īstenojot caurbraucamo pagalmu asfaltēšanas programmu, visi darbi tiek pilnība finansēti no pašvaldības budžeta. Par prioritārām tiek uzskatītas teritorijas, kuru tuvumā atrodas pirmsskolas izglītības iestādes. Šis gads ir trešais un noslēdzošais programmā ietvertajā plānošanas periodā, taču pilsētā vēl ir gana daudz šādu pagalmu, kuriem nepieciešama pārbūve. Tāpēc Daugavpils domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs bija uzdevis Komunālās saimniecības pārvaldei izstrādāt plānu nākamajiem 3 gadiem. Drīzumā to grasās akceptēt.

Pašvaldība plāno turpināt arī citas programmas, kas vērstas uz ceļu seguma atjaunošanu un citiem infrastruktūras uzlabojumiem pilsētas ielās un pagalmos.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.