Jau šo sestdien Daugavpilī notiks Rīgas ielas tirdziņš un Krāmu tirgus Pilsētas ziņas

420
Jau šo sestdien Daugavpilī notiks Rīgas ielas tirdziņš un Krāmu tirgus

Sestdien, 20. aprīlī Daugavpilī no plks. 10.00 līdz 16.00 norisināsies ikmēneša Rīgas ielas tirdziņš, savukārt Daugavpils cietoksnī no plkst. 10.00 - 16.00 notiks Krāmu tirgus.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Komunālās saimniecības pārvalde" informēja, ka dalībai pieteikušies 107 tirgotāji, kas piedāvās plašu produkcijas klāstu. Tirdziņā varēs iegādāties gan dažādus gardumus, gan amatnieku darinājumus un lauksaimniecības produkciju, gan tekstilizstrādājumus, rotas un daudzas interesantas un saimniecībā noderīgas lietas.

Savukārt Krāmu tirgū Daugavpilieši un pilsētas viesi varēs baudīt īpašo cietokšņa atmosfēru, kā arī atrast un iegādāties suvenīrus, traukus un galda piederumus, grāmatas, rotas, skaņu plates, mūzikas instrumentus, auto modelīšus un rotaļlietas, nozīmītes, monētas, medaļas, sadzīves priekšmetus un citas lietas.

Dalībai Krāmu tirgū jau pieteikušies 67 tirgotāji, bet Daugavpils cietokšņa apmeklētāju centrs atgādina, ka tirgot gribētāji var pieteikties līdz 19. aprīļa plkst. 16.00, rakstot uz: cietoksnis@daugavpils.lv, vai zvanot pa tālr. +371 65424043; +371 28686331.

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!