Šobrīd Daugavpilī

Tiešsaistes sarunu cikls par vakcināciju Pilsētas ziņas

157
Tiešsaistes sarunu cikls par vakcināciju

Šodien, 27. jūlijā plkst. 12.00 Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa kopā ar veselības ministriju uzsāk tiešsaistes sarunu ciklu par vakcināciju pret Covis-19 ar vadošajiem nozares speciālistiem. Saruna pieejama Veselības ministrijas Facebook.com lapā, informē NVD pārstāve Inga Vasiļjeva.

Žurnālista Arņa Krauzes vadībā šodien plkst. 12.00 uz iedzīvotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem atbildēs BKUS Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja prof. Dace Zavadska, Lauku ārstu asociācijas valdes loceklis un ģimenes ārsts Ainis Dzalbs, RSU Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras vadītāja prof. Juta Kroiča, LĀB viceprezidents, anesteziologs un reanimatologs Roberts Fūrmanis, PSKUS Latvijas kardioloģijas centra kardiologs prof. Kārlis Trušinskis. Šādas tiešsaistes sarunas tiks rīkotas regulāri - gan latviešu, gan krievu valodā.

Jau šobrīd ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš vēlas saņemt atbildes uz jautājumiem par vakcināciju, ir aicināts iesūtīt to kā vēstuli (FB Messenger) Veselības ministrijas Facebook lapā https://www.facebook.com/VeselibasMinistrija.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa,