Šobrīd Daugavpilī

Tiesībsarga Gada balvu cilvēku ar invaliditāti atbalstam saņēma daugavpilietis Nikolajs Trifonovs Pilsētas ziņas

205
Tiesībsarga  Gada balvu cilvēku ar invaliditāti atbalstam saņēma daugavpilietis Nikolajs Trifonovs

Tiesībsarga  Gada balvu cilvēku ar invaliditāti atbalstam saņēma daugavpilietis Nikolajs Trifonovs

Otrdien, 5. decembrī tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) svinīgā apbalvošanas ceremonijā LNB Ziedoņa zālē pasniedza galvenās balvas un atzinības konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” šī gada laureātiem.

Konkurss ir kļuvis par neatņemamu Tiesībsarga biroja un sadarbības partneru ikgadēju tradīciju, un šogad jau devīto gadu pēc kārtas tas tika rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt tos cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus, kuri aktīvi pārstāvējuši cilvēku ar invaliditāti intereses.

Nominācijā “Gada palīgs”  kategorijā “Individuāls sniegums” galveno balvu saņēma Daugavpils invalīdu biedrības nominētais pārstāvis Nikolajs Trifonovs.

Nikolajs jau 15 gadus ir pazīstams mūsu pilsētā kā neaizstājams palīgs daudziem cilvēkiem ar invaliditāti. Šogad viņu nominēja kā Daugavpils Invalīdu biedrības GODA BIEDRU. Daudz labu vārdu Nikolajs saņēma gan no Daugavpils invalīdu biedrības, gan no invalīdu ar kustību traucējumiem biedrības” Ilgas” , gan no invalīdu biedrības “Rītausma”, gan no invalīdu biedrības SOLIS PLUS, gan no Daugavpils valstspilsētas Sociālā dienesta, gan no Sarkanā Krusta Daugavpils komitejas, kur viņš arī ir aktīvs palīgs.

Nikolajs ir aktīvs sportists, kurš ar savu piemēru motivē cilvēkus ar invaliditāti nodarboties ne tikai ar ikdienas fiziskajām aktivitātēm, bet arī sasniegt augstus rezultātus fizkultūrā un sportā. Nikolajs Trifonovs ir Daugavpils pilsētas, Latvijas un pat starptautisko sacensību svarcelšanā un novusā laureāts un uzvarētājs. Viņš atbalsta komandas garu un cilvēku ar invaliditāti saliedētību, izpelnoties milzīgu cieņu un pateicību.

Lai gan Nikolajam Trifonovam pašam ir invaliditāte un visas ar to saistītās problēmas un grūtības, viņš sniedz spēcīgu psiholoģisko atbalstu personām ar invaliditāti, dodot pozitīvisma, optimisma un labās attieksmes pret dzīvi un cilvēkiem lādiņu.

Apsveicam Nikolaju ar nopelnīto augsto balvu!

Informāciju sagatavoja

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests”

sabiedrisko attiecību speciālists Marina Gorkina

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!