Šobrīd Daugavpilī

Spāru svētki „Saules skolā”: no degradētas teritorijas līdz Saules kvartālam Pilsētas ziņas

1272

„Saules skolā” Latvijas simtgades priekšvakarā  svinēja spāru svētkus. Būvnieki pabeidza vērienīgu darba posmu, uzceļot dizaina un mākslas vidusskolas topošā korpusa betona karkasu. Par godu šim notikumam mācību iestādē pulcējās visi, kas līdzdarbojās lielā projekta īstenošanā: būvnieki, Daugavpils Domes pārstāvji, kā arī skolotāji un viņu audzēkņi.

Pēc neliela koncerta un apsveikuma uzrunām speciālā kapsulā tika ielikts vēstījums nākamajām paaudzēm, ko parakstīja Domes un skolas pārstāvji, kā arī projektētāji un būvnieki.

Pēc aizlūguma par godu jaunā korpusa izbūves pabeigšanai, ko novadīja Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu draudzes prāvests  Andris Ševels, delegācija devās uz būvlaukumu, lai iemūrētu kapsulu ēkas pirmā stāva betona grīdā.

Skolā cer uz visa projekta ātru īstenošanu, kā rezultātā viss kvartāls starp Saules, Muzeja un Daugavas ielu kļūs par mākslas izglītības telpu Daugavpilī. Saules kvartālā atradīsies bērnu mākslas skola, profesionālā vidusskola, darbnīcas un kopmītnes.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Projekta Nr. 8.1.3.0/17/I/006

ERAF projekts "Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola” izveidošana par Profesionālās izglītības kompetences centru (PIKC) un infrastruktūras modernizācijas II. kārta"

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: