Šobrīd Daugavpilī

Šovasar pilsētas apstādījumi pārsteigs ar jaunām krāsām un risinājumiem Pilsētas ziņas

141
Šovasar pilsētas apstādījumi pārsteigs ar jaunām krāsām un risinājumiem

Turpina  strādāt darba grupa, kuras uzdevums ir lemt par šī pavasara un vasaras ziedu rotu pilsētā. 22. februārī darba grupas sēdē Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta speciālisti prezentēja Daugavpils apstādījumu koncepciju 2021. gadam.

Jaunums šogad būs interesanti ornamenti puķu dobēs, dominēs dzeltenā, zilā, violetā, rozā krāsu gamma. Plaši izmantos arī pilsētas simbolu-liliju.

Šogad pilsētā būs jau ierastās puķu dobes un ziedu konstrukcijas, rudenī jau iestādītas sīpolpuķes, bet mākslinieki un komunālie dienesti rada arī jaunus apstādījumu risinājumus. Esplanādes parkā taps  Mūzikas skvērs, Esplanādē  uzziedēs puķu pļava, jaunu veidolu iegūs Baznīcas skvērs, kur smaržos lavandas un priecēs rozes. Tiek domāts par apstādījumu pilnveidošanu promenādēs.

Darba grupas sēdē  apsprieda  arī ļoti jaunas un drosmīgas idejas nākotnei, tai skaitā arī Vienības laukuma piepildīšanu ar interesantiem vides objektiem. Darba grupas vadītāja Līvija Jankovska uzskata, ka idejas ir labas, tāpēc  palūdza veikt aprēķinus par izmaksām, lai turpmāk spriestu par šo ideju realizācijas iespējām.

Iedzīvotājiem un pilsētas viesiem tiek solīts daudz pārsteigumu, ko baudīt pavasara un vasaras sezonā.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.