Šobrīd Daugavpilī

Šonedēļ vakcinācijai pret Covid-19 pieejama arī Janssen vakcīna Pilsētas ziņas

6792
Šonedēļ vakcinācijai pret Covid-19 pieejama arī Janssen vakcīna

Daugavpils pilsētas un reģiona iedzīvotājiem iespēja vakcinēties pret Covid-19  Masveida vakcinācijas centrā Smilšu ielā 92 vai Vakcinācijas kabinetā t/c “Ditton nams”, kur šonedēļ būs ieejama Janssen vakcīna.

Masveida vakcinācijas centrā Daugavpils Kultūras pilī, Smilšu ielā 92 iedzīvotāju vakcinācija pret Covid-19 šonedēļ plānota ar Pfizer/BioNTech. Vakcinācijas centrs atvērts 3. un 8. augustā no plkst. 9.00 līdz 19.00, savukārt, 7. augustā no 9.00 – 17.00.

Visas nedēļas garumā tirdzniecības centrā “Ditton” atvērts Vakcinācijas kabinets. No pirmdienas līdz sestdienai ieskaitot, Vakcinācijas kabinets strādā no plkst. 10.00 līdz 20.00 ar pārtraukumu no 14.30 – 15.00. Savukārt svētdien – no plkst. 10.00 līdz 16.00. Vakcinācijas kabinetā pieejamas Pfizer/BioNTech, Moderna un Janssen, kurai nepieciešama viena vakcīnas deva.

Jāpiebilst, ka Janssen vakcīnas prioritāri pieejamas izbraukuma vakcinācijai mājās, pasākumos, izglītības iestādēs un tirdzniecības centros, pedagogu kolektīvu vakcinācijai, stacionāros gulošo pacientu vakcinācijai, kā arī tām personām, kurām apgrūtināta ierašanās uz revakcināciju.

Iedzīvotāji aicināti pieteikties vakcinācijai, zvanot uz 8989, reģistrēties www.manavakcina.lv vai ierodoties klātienē un ievērojot dzīvās rindas principu. Uzņēmumu kolektīviem savā darba vietā ir iespēja pieteikt izbraukuma vakcināciju grupām.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa