Sociālās aprūpes centra klientiem bija iespēja iepazīties ar tauriņu pasauli Pilsētas ziņas

158
Sociālās aprūpes centra klientiem bija iespēja iepazīties ar tauriņu pasauli

Daugavpils Sociālās aprūpes centra darbinieki organizēja ekskursiju uz tauriņu pasauli Centra klientiem. Pasākums notika sadarbībā ar tauriņu studijas “Fly Fly” pārstāvjiem, kuri sniedza aizraujošu un izglītojošu stāstījumu par tauriņiem. Klātesošie uzzināja par dažādiem tauriņu veidiem, to dzīvesvietām, attīstības stadijām, dzīves ilgumu un uzturu.

Pasākumā piedalījās galvenokārt seniori un personas ar invaliditāti, taču viņi visi aktīvi  iesaistījās dialogā, uzdeva jautājumus un dalījās ar saviem iespaidiem. Klienti piedzīvoja daudz pozitīvu emociju, ieguva jaunas zināšanas un izbaudīja iespēju tuvāk iepazīties ar dabas skaistumu un daudzveidību.

Īpašu prieku radīja fotosesija ar dzīvajiem tauriņiem, kurā daudzi klienti izmantoja iespēju fotografēties ar šīm krāšņām radībām un iegūt skaistas fotogrāfijas par piemiņu. Neparastā ekskursija dāvāja daudz prieka un sniedza patiesi vasarīgu noskaņu Centra klientiem, kuri, savukārt, pauda lielu pateicību organizatoriem.

Pasākumā piedalījās Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Natalja Kožanova. Viņa sacīja: “Šādas tikšanās ir ārkārtīgi nozīmīgas  veco ļaužu un personu ar invaliditāti sociālās integrācijas un rehabilitācijas procesā, jo tās veicina sabiedrisko aktivitāti un dod iespēju izbaudīt dzīves daudzveidību. Mēs esam pateicīgi visiem, kas piedalījās šajā pasākumā un palīdzēja to padarīt par neaizmirstamu notikumu Daugavpils Sociālās aprūpes centra klientu dzīvē”.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!