Šobrīd Daugavpilī

Šo sestdien notiks kārtējā galda spēles “Dungeons & Dragons” (D&D) sesija Pilsētas ziņas

108
Šo sestdien notiks kārtējā galda spēles “Dungeons & Dragons” (D&D) sesija

Sestdien, 16. februārī, Daugavpils Jauniešu Neformālas Izglītības Centrā notiks kārtējā galda spēles “Dungeons & Dragons” (D&D) sesija, kurā piedalīsies spēlētāji no biedrības “VMK Robeža”. No tradicionālām galda spēlēm Pūķi un Pazemes atšķiras ar to, ka spēlētāji mazākā mērā spēlē pārvietojot figūriņas pa spēles laukumu un metot kauliņus, un lielākā – savu personāžu lomas atveidošana, kura notiek tēlaini aprakstot personāža darbības un reakcijas pret spēlē notiekošo.

Spēles gaitā dalībnieki, savā iztēlē, dodas pasakainos piedzīvojumos, kuru notikumus spēlētājiem izklāsta un pasniedz spēles vadītājs. Tomēr viņš ir ne vien stāstnieks, kas izklāsta spēlētājiem iztēloto pasauli, uzņemoties uz sevi pasakaino monstru un ne spēlētāju personāžu lomas, bet arī tiesnesis, kas uzrauga un nepieciešamības gadījumā palīdz saprast spēļu noteikumu neskaidros momentus.

Biedrības “VMK Robeža” spēlētāji tiksies jau piekto reizi, bet šoreiz viņiem būs jāspēlē jauno varoņu tēlus, jo viņu iepriekšējie varoņi pēdējos piedzīvojumus nav pārdzīvojuši.