Šobrīd Daugavpilī

SIA “DAUGAVPILS ŪDENS” KLIENTU UN PILSĒTAS IEDZĪVOTĀJU UZMANĪBAI! Pilsētas ziņas

99
SIA “DAUGAVPILS ŪDENS” KLIENTU UN PILSĒTAS IEDZĪVOTĀJU UZMANĪBAI!

SIA “Daugavpils ūdens”, ņemot vērā daudzu klientu vēlmes un ievērojot visas Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas un  noteiktos piesardzības pasākumus(www.spkc.gov.lv),

No š.g. 7.aprīļa līdz 30.aprīlim klientu pieņemšana tiks organizēta tikai pēc iepriekšējā pieraksta (ieskaitot  norēķinus uzņēmuma kasē) zvanot pa tālr.62103020 .

 Klientu apkalpošana tiek veikta SIA “Daugavpils ūdens” KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRĀ

(Ūdensvada ielā 3 (2.stāvā),  ieeja blakus Gajoka mikrorajona Bruģu ielas promenādei)

darba dienās no 8:00 līdz 16:30 (pusdienas pārtraukums no plkst.12:00 līdz12:30).

! Vienlaikus , “Daugavpils ūdens” aicina klientus rūpīgi izvērtēt personīgo apmeklēšanas nepieciešamību, veikt apmaksu par “Daugavpils ūdens” sniegtiem pakalpojumiem bezskaidras naudas maksājumos  ar Internetbanku starpniecību un neapmeklēt uzņēmumu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar COVID -19 slimnieku.

 Atgādinām, ka šajā periodā dažāda veida iesniegumi vai pieteikumi pakalpojumu saņemšanai ir iesniedzami elektroniski (nosūtot aizpildītu un parakstītu ar drošu e-parakstu dokumentu uz kontakti@daugavpils.udens.lv vai klientu.nodala@daugavpils.udens.lv),nosūtot  pa pastu (SIA “Daugavpils ūdens”, Ūdensvada ielā 3,Daugavpils, Latvija, LV 5401) vai ievietojot dokumentus pastkastītē SIA “Daugavpils ūdens” caurlaides punktā Ūdensvada ielā 3 (pastkastīte tiek iztukšota reizi dienā).

Iesniegumu veidlapas :

 

  • DECENTRALIZĒTĀS KANALIZĀCIJAS SISTĒMAS REĢISTRĀCIJAS IESNIEGUMS
  • fiziskām personām (ATVĒRT ŠEIT)
  • kopīpašniekiem (daudzīvokļu dzīvojamā māja) (ATVĒRT ŠEIT)
  • juridiskām personām (ATVĒRT ŠEIT)
  • IESNIEGUMS PAR LĪDZFINANSĒJUMA PIEŠĶIRŠANU NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA PIESLĒGŠANAI CENTRALIZĒTAJAI ŪDENSAPGĀDES UN/VAI KANALIZĀCIJAS SISTĒMAI (ATVĒRT ŠEIT)

Iedzīvotāji tiek aicināti arī maksimāli izmantot iespēju saņemt speciālistu konsultācijas  attālināti:

 

Visa aktuālā informācija un iesniegumu veidlapas ir pieejamas www.daugavpils.udens.lv (Fiziskām vai Juridiskām  personām/Klientu apkalpošanas centrs)