Šobrīd Daugavpilī

Sāka darboties Sociālā dienesta Ziemassvētku labdarības tirdziņš Pilsētas ziņas

453

9. decembrī Dienas aprūpes centrā personām ar garīga rakstura traucējumiem Arhitektu ielā 21 sāka darboties Ziemassvētku labdarības izstāde-tirdziņš. Divu nedēļu laikā te varēs iegādāties unikālas dāvanas un dekorus, ko darinājušas Dienas aprūpes centra un Specializēto darbnīcu klientu čaklās rociņas.

Izstādes atklāšana notika sirsnīgā gaisotnē. Domes vadība pateicās Sociālā dienesta darbiniekiem par darbu, kas tiek veikts ar lielu atdevi un sirdsdegsmi, un novēlēja Centra saimei radošus un skaistus svētkus.

Svētku izstāžu rīkošana ir laba tradīcija, kas Dienas aprūpes centrā pastāv jau daudzus gadus. Ik gadu daugavpiliešiem tiek piedāvāta iespēja ne vien iegādāties skaistas un lietderīgas dāvanas, bet arī atbalstīt cilvēkus, kas ieliek visu sirdi un dvēseli, veidojot šos suvenīrus, mājas piederumus un rotaļlietas.

Gatavošanās Ziemassvētku tirdziņam sākas jau augustā, kad veido skices, gatavo piegrieztnes un vāc materiālus. Tieši pēdējais posms prasa lielākos ieguldījumus. Labdarības tirdziņā iegūtos līdzekļus novirzīs darbnīcu materiāltehniskās bāzes papildināšanai, nopērkot nepieciešamo aprīkojumu un materiālus, taču arī iedzīvotāji un uzņēmumi var sniegt nenovērtējamu atbalstu, atnesot uz Dienas aprūpes centru labas kvalitātes kažokādu gabalus un nelietotus audumus, kā arī pērlītes, auduma šķēres un citus rokdarbu veidošanai nepieciešamos rīkus.

Labdarības tirdziņš Dienas aprūpes centrā Arhitektu ielā 21 darbosies līdz 20.decembrim, katru darba dienu no plkst.10.00 līdz 16.00. Nākamnedēļ apskatīt un iegādāties talantīgi veidotus rokdarbus varēs arī Daugavpils pilsētas domes telpās, par ko informācija tiks sniegta papildus.

Nepalaidiet garām iespēju sarūpēt šajos svētkos unikālas un sirsnīgas dāvanas jūsu tuviniekiem un draugiem.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: