Šobrīd Daugavpilī

PAS „Daugavpils siltumtīkli” iekļuvusi "Ilgtspējas indeksa" sudraba kategorijā Pilsētas ziņas

132
PAS „Daugavpils siltumtīkli” iekļuvusi

Pašvaldības AS „Daugavpils siltumtīkli” pēc tās snieguma izvērtēšanas piecās ilgtspējīgas darbības jomās šogad iekļuvusi iniciatīvas "Ilgtspējas indekss" sudraba kategorijā, tādējādi pakāpjoties par vienu pakāpienu augstāk nekā pērn, kad uzņēmums tika ierindots "Ilgtspējas indeksa" bronzas kategorijā.

 

„Ilgtspējas indeksā” piedalās Latvijas atbildīgākie un atvērtākie uzņēmumi, kas ir gatavi izmantot iespēju noteikt savu ilgtspējas līmeni, kā arī iegūt ekspertu ieteikumus turpmākai attīstībai. Šogad Ilgtspējas indeksam pieteicās vairāk nekā 100 uzņēmumi, no kuriem tika indeksēti 50 dalībnieki. Apliecinājumu par atbilstību bronzas kategorijai saņēma 16 uzņēmumi, sudraba kategoriju 31 uzņēmums, bet trīs no dalībniekiem iekļuvuši Ilgtspējas indeksa zelta kategorijā.  

 

Sudraba līmeņa uzņēmumi mērķtiecīgi darbojas, lai īstenotu efektīvu ietekmes auditoriju iesaisti un ieviestu procesus, ar kuriem identificēt un vadīt riskus un iespējas. Šiem uzņēmumiem ir arī apkopoti dati, kuri uzrāda snieguma uzlabojumus galvenajās jomās pēdējā gada vai divu laikā.

 

"Ilgtspējas indeksa" iniciatori ir nacionālā līmeņa sociālie partneri - Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, kuri tā īstenošanai piesaistījuši dažādu ilgtspējas jomu ekspertus. Šī ir vienīgā šāda rakstura iniciatīva pasaulē, kurā spēkus apvienojuši biznesa un darba ņēmēju pārstāvji. Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos" ietvaros.

 

"Ilgtspējas indekss" Latvijas uzņēmumiem piedāvā iespēju izmantot unikālu stratēģiskās vadības rīku, lai izvērtētu savu darbību, kā arī saņemtu ekspertu ieteikumus turpmākai attīstībai. Savukārt sabiedrība, valsts un nevalstiskās organizācijas var saņemt uzticamu informāciju par uzņēmuma darbību, novērtējot uzņēmuma pūliņus un ieguldījumu

Latvijas attīstībā ilgtermiņā.

 

PAS „Daugavpils siltumtīkli” administrācija